2733
2739
عنوان

🌼💓خانمای اشپز کوکوی سیب زمینی چطوری درست میکنین؟ 💓🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هردو مدلش درست کردم  ولی وقتی میپزمش قبلش خیلی چرب میشه کوکوم  نمیپزمش هم بدمزه میشه&nbs ...

شامی بازاری هم چربه، پس دیگه نمیفرستم برات😄😄😄

کوکوهات که سرخ شد ، روی همدیگه بزار روغنش کشیده بشه، توش پودر سوخاری بزن که ترد بشه ، نمک و فلفلت به اندازه باشه خوشمزه میشه

من از یه دوستی یاد گرفتم توش یه کوچولو نعنا خشک میزنم چه رنده ای چه پخته، یه عطر فوق العاده ای داره خونه رو پر میکنه، پیاز رو رنده میکنی آبش رو بگیر، سیب زمینی خام هم رنده میکنی آبش رو بگیر، اگه سیب زمینی رو پختی با گوشتکوب بکوب وقتی داغه، رنده برای سب زمینی آبپز مناسب نیست

این اکانت حذف شده است
2728
شامی بازاری هم چربه، پس دیگه نمیفرستم برات😄😄😄 کوکوهات که سرخ شد ، روی همدیگه بزار روغنش کشیده بش ...

بفرست مااستفاده کنیم😬

خدایا همه رو به خواسته ای که الان داره ازقلبشون میگذره برسون🙏الهی امین😃

من سیب زمینی ابپز رو خوب میکوبم پیازم رنده میکنم ابشو میگیرم اضاف میکنم با سبزهای معطر مرزه و شوید و جعفری تخم مرغ و بقیه ادویها عالی میشه

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2740
من سیب زمینی آب پز میکنم تخم مرغ و ادویه میزنم پودر پاپریکا و آویشنم حتما میزنم بعد یکم گوشت چرخ کرد ...

اوووف این خوشمزه ترین نوع کوکو میشه چند روز پیش با این دستور پختم عالی شده بود😋

بچه ها سلام...🙋‍♀️
اوووف این خوشمزه ترین نوع کوکو میشه چند روز پیش با این دستور پختم عالی شده بود😋

آره خیییلی خوبه من تا حالا برا هر کی درست کردم خوشش اومده

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بفرست مااستفاده کنیم😬

چشم گلم😊، فقط دقت کنید این برای ۸، ۹ نفره، برای خودتون میزان رو کم و زیاد کنید ولی خیلی خوشمزه است

کتلت بازاری  در سرآشپز پاپیون

https://sarashpazpapion.com/recipe/4e2dab0d0d57391e1045c5817eefe7db

مواد لازم برای۸ نفر
سیب زمینی متوسط  ۳ عدد
آرد سفید   ۱ پیمانه
تخم مرغ   ۱ عدد
کره   ۱ قاشق غذا خوری
آب   ۱ پیمانه
آرد سوخاری   4  قاشق غذا خوری
زردچوبه   ۱ قاشق چای خوری
پیاز متوسط  ۱ عدد

طرز تهیه
۱- ابتدا سیب زمینی را آبپز کرده ،پوست گرفته وداغ داغ له میکنیم.
۲- آب وزردچوبه وکره را درون قابلمه ریخته روی حرارت قرار میدهیم وقتی جوش آمد آرد را یکجا اضافه کرده وحرارت را کمتر کرده وسریع هم میزنیم .حدود سه دقیقه هم میزنیم تا خمیر وسط ظرف جمع شود.
۳- پیاز را رنده ریز میزنیم وآب پیاز را میگیریم به سیب زمینی همراه نمک وفلفل وتخم مرغ وآرد سوخاری اضافه وخوب مخلوط میکنیم.
۴- خمیر را به سیب زمینی اضافه وخوب هم میزنیم.مایه کتلت اصلا چسبندگی ندارد.درون دست فرم داده ودرون روغن سرخ میکنیم.

سایر نکات
این کتلت بسیار ترد هست واحتیاج به روغن کمتری دارد.
بعداز سرخ کردن روی دستمال قرار دهید تا روغن اضافی گرفته شود‌.

منبع :‌سرآشپز پاپیون
وبسایت :‌
https://sarashpazpapion.com

این اکانت حذف شده است
2706