2737
2734
عنوان

بچه های کرج

509 بازدید | 15 پست

بچه هاما همیشه واسه گردش میریم تهران ولی این نیم ساعت راه اذیتم میکنه خسته میشیم تصمیم گرفتیم چون کرج زندگی میکنیم بریم اطراف برای استراحت یا گردش ولی جایی نمیشناسیم توی کرج که بریم دخترمم اونجا بازی کنه البته منظورم پاک و...نبودا فقط ی جای مناسب برای پیک نیک مثل کردان یا شبیه اون بهم پیشنهاد بدین ممنون میشم دوستان😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برغان طالقان چالوس

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
کرونا؟ کجای کرجی؟

فردیس هستم عزیزم....گلم اصلاا بیرون نمیریم شاغلم هستم ولی دیگه دخترم داره افسرده میشه تصمیم گرفتیم جمعه ها کوه یا ی فضای مناسب و کم تردد پیدا کنیم ببریمش بیرون از شهر چون ماهاس ن پارک ن سینما ...هیچ جا نبردمش چون باشگاه هم میرفت و کلا انرژی زیادی داره نگرانشم که خدایی نکرده اسیب نبینه از این نظر 

2738
خوشنام فک میکنم اونجا چون باغ اینا زیاد اطرافش شلوغ باشه واگرنه از خدامه برم دخترم ی هوایی به سرش بخ ...

نه جاهای خلوت زیاد داره از سمت مارلیک که میری اولین میدان خوشنام که رسیدی برید خیابون سمت چپ تا انتهاش برید اونجا خیلی خلوته بعضی موقع ها موتور آب هم باز میکنن

نه جاهای خلوت زیاد داره از سمت مارلیک که میری اولین میدان خوشنام که رسیدی برید خیابون سمت چپ تا انته ...

عههه ممنون عزیزم بهم گفتی ....حتما دخترمو میبرم 😙

2706