2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
طبق کدوم تحقیقات گفته؟؟

یکبار من خودم از شبکه خبر شنیدم یه دکتر که سرش مو نداره الان اسمش خاطرم نیست گفت اکثر کسایی که مبتلا شدن گروه خونی مثبت   داشتن همچنین تیرویید کم کار

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده
طبق کدوم تحقیقات گفته؟؟

شما بارداری؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

والا میگن او مقاومترین و آ ضعیفترین گروه خونی در مقابل ویروسه..

نمونه شو دیدم خانومی او بود باردارم بود به شدت کرونای شدید گرفت چتدین بار رفت کما و برگشت الانم شکر خدا حالش خوبه و مرخص شده..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
یکبار من خودم از شبکه خبر شنیدم یه دکتر که سرش مو نداره الان اسمش خاطرم نیست گفت اکثر کسایی که مبتلا ...

تیرویدم کم کاره گروه خونیم منفی  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706