2733
2734
عنوان

ترو خدا شعاری حرف نزنید

195 بازدید | 25 پست

نگید اگر من بودم ال میکردم بل میکردم من زنم زورم ازش کمتره؛؛ چیزی برام کم نمیزاره اما فووووق العاده بد دهنه الان گفتم پس انداز کنم و ازش طلاق بگیرم بنظرتون راهش فقط طلاقه؟ یا درست بشو هست؟

ساعت ۱۰ اومده بالا سرم پریااااا شورشو درآوردی چقد می خوابی حالا خودش صبحا فقط آب و چای میتونه بخوره چون زخم معده داره منم بلند شدم یهو فریاد زد پدر سگ بیشرف اعصابمو خورد کردی بس خوابیدی به گلا بجا آب الکل زدم (ی آب پاش پر الکله برا ضدعفونی ی آب پاش هم آب برا گلا) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه داری؟؟؟

شوهرتو دوست داری؟؟؟

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان زیادی ندارد . دین من نه اسلامه نه مسحیت نه یهودی نه .... دین من انسانیت است دینی فراتر از تمام ادیان 😍       ادم که عاشق شد گرما نمیفهمد❤ادم که عاشق شد من من نمیفهمد💜طوفان نمیفهمد💙سرما نمیفهمد💛چیزی نمیفهمد💚ادم عاشق هیچ چیز نمیفهمد💓
2731
2738
ساعت ۱۰ اومده بالا سرم پریااااا شورشو درآوردی چقد می خوابی حالا خودش صبحا فقط آب و چای میتونه بخوره ...

نمیدونم والا چی بگم جوابشو نده خونسردیتا حفظ کن وپس انداز کن برای آینده بچه دارهم نشو 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

منم چایی درست کردم هی میگفت دلم میخواد سر تو بشکونم ؛؛ گفتم بیا بشکون دیواری کوتاهتر از من مگه هست؛؛ گفت ببین صورتم و نگاش کردم زخم شده بود ی مجسمه گذاشتم رو میز وسط مبل رفته وسط مبلا خوابیده تکون خورده افتاده سرش

نه راهشمشاوره سیاست حرف زدن رود نرو سر طلاق 

یچیزی بگم ناراحت نشو یه دختریه تو همسایگی خالم این بنده خدا سر چند تا بحث از شوهر اولش طلاق گرفت باز شوهر کرد فک کرد این دفه بهتره این یکی تازه میزتشو معتاد باز طلاق گرفته مادر نداره خونه خواهرش خواهرش میگه تو خونم نامحرم اگه اطرافت یه شوهر پیدا میشه بگو بدم خواهرم 

خانما زود نرید سر طلاق من زندگیم اصلا خوب نیست خودم حق ندارم برا کسی نظر بدم اما طلاقم زیادی خوب نیس

مشکلا رو حل کنین

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

اگه زودعصبی میشه بریدپیش روانشناس 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

افرادی که بددهن هستن وقتی متشنجن نباید باهاشون دهن به دهن بزارید و فقط باید سکوت کنید بعد که آروم شد بهش بگید عزیزم این حرفی که زدی خیلی ناراحتم کرد و ازت دلخور شدم شما خیلی با شخصیتی حیف که این حرفا از دهن شما بیرون بیاد فقط باید با آرامش باشی سخته ولی سعیتو بکن و برای بهبود زندگیت تلاش کن طلاق همیشه آخرین راه حله ولی ما چون عجله داریم و کم تحمل هستیم زود سراغ آخرین راه حل میریم

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

درست بشوکه فکرنکنم باشه عزیزم شمابچه داری یابایدتحمل کنی یابیتفاوت بشی باید ببینی تحمل کردنش سودی داره خدابه همه همچی نداده خیلیامون داریم تحمل میکنیم اینجاخیلیا میگن طلاق ولی به نظرم طلاق آخرین راهه وپروسه سختی هم هس ولی باپس اندازداشتن موافقم 

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706