2737
2734
همین دیگه پا میشن میرن بقیرو بدبخت میکنن

یهنی بعصی کامنتا رو میبینم شک میکنم که طرف زیست دبیرستان که نه علوم دبستان رو ایا پاس کرده!!!یکی میگه شما عروسی نرید یکی میگه مواظب خانوادتون باشید به بقیه کار نداشته باشین!!!!مشخصه همون دسته ای هستن که از اسفند کلی ادمو مبتلا کردن عین خیالشون هم نیست

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رهبر به روحانی هم و مسئولین تیکه زد ه از ماسک استفاده نمیکنید بعد میخواید بفکر مردم باشن

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
یه نفر میتونه چهارصد نفرو الوده کنه...حق الناس،ایا مهم نیس براتون؟

من میگم کسی رو لعنت نکنین ادم باید خودش عقل داشته باه

شه همین

🦋مگر میشود زندگیِ مرا به هم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار 🦋
2738
یهنی بعصی کامنتا رو میبینم شک میکنم که طرف زیست دبیرستان که نه علوم دبستان رو ایا پاس کرده!!!یکی میگ ...

دقیقا...شعورشون صفره صفر....به طرف میگم چقدر،احمقن عروسی میگیرن.بهم میگه نمیتونه یه سال منتظر باشه کرونا بره که..اخه بی،عقلا عروس،بگیری،که کلی،اه و نفرین پشتت بره...مردمم که یسری،انگار،عروسی،ندیدن تو،عمرشون پا میشن میرن...

وقتی که نفرین میکنن بقیه رو نمیگین واقعا که؟ میدونم کارشون اشنباس ولی حدا رو خوش نمیاد کسی رو نفرین ...

خدارو خوش میاد ما از ترس این مریضی افسردگی بگیریم؟خدا رو خوش میاد روزی ۱۰۰ تا هموطنت بمیرن بخاطر همین بی احتیلطیا

ببین عزیزم عشقم گلم قشنگم  نفهم نفهمه حالا هی بگو تا نمیره نمیفهمه  بزار بمیره به درک  یه احمق کمتر  فکر خودتو خراب نکن اینارو باید دارشون بزنی

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
شما نرید کسی رو هم لعنت نکنین

متاسفانه نرفتن ما مشكلي رو حل نميكنه

همه نبايد برن

من نرم يكي ديگه بره ١٠٠ نفر رو مبتلا كنه

اون ي نفر مياد منو مبتلا ميكنه بلاخره از  ي راهي

حالا هي من الكل بزنم . 

همه بايد هماهنگ باهم اين مشكلو حل كنيم

مثل المان ك اينقد زود مديريت كرد

رهبر به روحانی هم و مسئولین تیکه زد ه از ماسک استفاده نمیکنید بعد میخواید بفکر مردم باشن

اتفاقا من طرفدار رهبرم اعمال محدودیت میشه خب وقتی مردم رعایت نمیکنن البته اونایی که رعایت نمیکنن

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما