2733
2734
عنوان

ازمایشم بارداریم مثبت شد😍نظر شما راجبه سورپرایز همسر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز بگو بهش عزیزممم 

من همسرم بیرون بود، روی میز جواب ازمایش و ی عروسک (که جنسیتش معلوم‌نباشه) و ی گوی موزیکال و گل گذاشتم و لحظه ی ورودش ی جا قایم شدم که نبینم و اون گوی رو کوک کردم و شروع کرد به نواختن... و من از لحظه ی متوجه شدن فیلم گرفتم بعدش همو بغل کردیم و .... خیلی خوب بود❤ قسمت همه ی منتظرا ان شاالله 

ان شالله موقع تولدش بعد از سونو قلب به پدر مادر خودت و همسرت بگو و ازشون بخواه به کسی نگن‌تا بعد از غربالگری اول 

بعد از غربالگری هم بگو به هرکی خواستی 

من اینکارو کردم 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2728
اره منم میخام تو ذهنش بمونه  چون خیلی دلش بچه میخاست

آسی، منم تو اقدامم، از روز 19 هم تا الان که 21 کوم هست درد عجیبی داره سینه هام، بزرگ و متورم شدن 

نمیدونم مال تخمک گذاری یا حامله شدم 

23 وم موعدمه 

دوره هام از 28 روز هستن تا 35 روز 

2738

عزیزمممم😍😍😍😍😍 مبارکه برا منم دعا کن

نه امروز بیبی چک یا جواب آزمایش رو بزار تو یع جعبه و‌تزیینش کن و وقتی امد خونه بده بهش بگو بازش کن واکنشش رو ببین ولی جلوی خودتو بگیر و خیلی شاد نباش تا لو‌نری😁😍

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
شوهر من خسته یا غیر خسته کلا واکنش نداره😂😂😂

همسز من هر وقت خسته بود تولدی چیزی داشته براش کادو گرفتم فقط نگاه کرده و تشکر ولی اگه کیفش کوک باشه بغل بوس اینا و برق چشم هاش که این موقع ها میبینم عاشقش هستم 😍

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
امروز بگو بهش عزیزممم  من همسرم بیرون بود، روی میز جواب ازمایش و ی عروسک (که جنسیتش معلوم‌نباش ...

چقدر رمانتیک و زیبا😍 انشالله خوشبخت باشین

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706