2737
2734
عنوان

چراتو نی نی سایت خانم های خانه دار وشاید کم تحصیل رو مسخره میکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 196 پست
عزیزم هر کس خودش برای زندگیش تصمیم میگیره جاری من تا قبل به دنیا اومدن بچه دومش همش میگفت من نمی تون ...

من خودم شغلم دولتیه و کارمند رسمیم کارخاصی ندارم‌پشت میز نشینی هست ولی شاید بقول شما اگه کارم سخت یا واسه خونه زندگیم مشکل ساز بود ترکش میکردم.ولی خب بعضی زنای خانه دار ببخشید میگم بعضیاشون نه همه حسادت میکنن به موقعیت زنای شاغل و سعی میکنن با توجیهات خودشون زنای شاغل برعکس خودشون که محتاجن محتاج پول و سگ دو زن و چه میدونم با این الفاظ خطاب کنن و تحقیر کنند درصورتیکه یکیش منم بخدا خندم میگیره از این حجم حسادت و از تو سوختن بعضیا🙄

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو و سه سال عالیه 😍پسر خاله ام یکیشون دهه 80 یکیشون دهه 90 باهم دعوا دارن اما دختر دایی یکی یه سال ...

۱۰ سال زیاده آره. فکر کردم منطورتون از کم زیر ۳ سال...

نه ما  همون فاصله سنی حدود ۳_۴سال مدنظرمونه. حالا ببینیم خدا چی میخواد...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728
انشاالله برات دعا کردم و صلوات فرستادم 😍😍

ممنون گلم از لطفت⚘⚘⚘

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

زندگی هرکسی فرق میکنه الکی قضاوت نکنید من خودم خانه دارم ولی وضع مالیم از خیلی از شاغل ها هم بهتره دو تا خونه داریمو و باغ و ماشین و.... نمیدونم چرا فکر میکنن هر کس خانه داره دیگه بدبخته متاسفم واقعا 

❤❤
2738
بچه بیاد نصف مشکلات حل میشه عزیزم الان دایی دوتا بچه داشت یکی شون دوازدهم بود یکیشون دهم زندایی بارد ...

یعنی دایی تون الان 5 تا بچه داره؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

من خودم اون یکی تاپیک رو دیدم بخدا اصلا نرفتم توش بنظرم موضوعش چرت اومد سرویس دادن زنان خانه دارو....ولی اینو که دیدم اومدم چون موافق حرف بد و برخورد بد با زنان خانه دار نیستم چون در هرصورت ماهم زن خانه داریم و یجورایی رو هردو قشر خانه دار و شاغل تعصب داریم😜👍🤣

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
تو اون تاپیک وقتی گفت خانوماسرویس میدن خیلی حس بدی بهم دست داد در صورتیکه من با عشق و علاقه خونه دا ...

شریف ترین کار و پراز مسئولیت هس خانه داری. 

با افتخار میگم ی خانم خانه دارم. 

تحصیلات هم. ب اندازه خودم دارم

2706