2737
2734

بباین اولین دفعه که پاتونو گزاشتین تو کربلا و چشمتون به گنبد و حرم افتادو بگیم خیلی دلتنگم😭😭، خودمم میگم، للنت به کرونا نمتونم تصور کنم امسال خبری از کربلا و اربعین نیست 😭😭

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه

خیییلی دلم میخواد تجربه ش کنم🥺🥺ینی میشه😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دفعه اول خودم داشتم راه میرفتم و با یه نفر راجع به یه مسعله اعتقادی صحبت میکردم با جدیت یکدفعه کاملا یکدفعه متوجه شدم جلو حرم حضرت عباس علیه السلامم و چشمم ب گنبد افتاد شل شدم و گریه و.... دفعه دوم با یکی از اساتیدم بودم داشتم براشون تعریف میکردم دفعه اول چجوری شد که در حین حرف ردم دوباره صحنه تکرار شد و دیدم باز جلو حرمم و گنبدو دیدم ای خداااااا دلم لک زده برا ارباب

من وقتی رفتم کربلا دیدم همسفریام تا نگاشون از دور به گنبد خورد گریه کردن به خودم گفتم اینا چرا اقده گریه میکنن رفتیم هتل بعد کارامونو کردیم تا پامو گزاشتم بین الحرمین فقط گریه کردم نمیدونستم کدوم طرفی برم وقتیم ضریح امام حسینو دیدم داد زدم یا حسین 😭😭😭

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که بعد از دوری بسیار به یاری برسد⁦❤️⁩⁦❤️⁩😢😥دعا کنید امسال مشرف بشم ...

حسین جان دست من گیر که این دست همان ست که من سالها از غم هجران تو بر سر زده ام.⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یادش بخیرررر😍😍😍

بار اول ک رفتم اقا حجتمو داد 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

وای اصن باور نکردنیه. من دوبار رفتم هر دوبارم با دل شکسته. اما بازم نمیتونم دل بکنم. از بس هزینه ها زیاده میگم نریم فعلا ولی باز ادم دلش طاقت نمیاره.

وااااای بغض کردم😭😭😭

شوهرم با همه ی بدی هاش خدا خیرش بده که منو به ارزوم رسوند. الهی خوشبخت باشه همیشه

بعضیا میفهمن چی میگم :خجالت از ساقی گقتی تو حرمش از اون ابخوری ها میخوای اب بخوری، سراشیبی دری که رو به ضریحه و دلت نمیاد بلند شب بری، وای خدا نگاه کردن به قتلگاه و تصور اینکه اینجا چه اتفاقی افتاد 

دلممم  لرزید.... فقط هیجده سالم بود....اشک امون نمیداد.....اون‌موقع ها خلوت بود....راحت میشد کنار شش گوشه نشست ... من تمام اون ده روز انگار از عمرم حساب نشد....نجف....وای ...وای....خدا دیگه قسمتم نکرد....ولی دلم‌پر می کشه

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

خدا فرج پسرشونو برسونه از شر این بدبختی ها و کرونا راحت بشیم، من یادمه دستمو کردم تو شبکه های ضریح لاغره دستم قشنگ گرد و غبار برداشتم دستم تا فردا بو میداد

خیییلی دلم میخواد تجربه ش کنم🥺🥺ینی میشه😔

انشاالله به زودی عزیزم. منم موقعی که میرفتیم شلمچه بهمون میگفتن اینجا نزدیکترین نقطه ایران به کربلاست همش میگفتم یا امام حسین ما که هیچوقت نمیتونیم بیایم دیدنت ولی همین زیارتو ازمون قبول کن. ولی خدا خواست آقا طلبید.

واقعا برام محال بود.

انشاالله همین امسال قسمتت میشه گلم. 

استاتر انشالله حاجت روا بشی با اجازهhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4591792&slug=تایپک-سیل-صلوات-هدیه-به-امام-رضا-تا-روز-میلادش-حاجت-درا-بیاید-انشالله-همه-دست-پر&postId=143937959

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706