2733
2734
عنوان

نرفتم عروسی خواهرزادم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 34149 بازدید | 339 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا ازت راضی باشه ما ماه آینده عروسی داریم چندتا دخترعمو پسرخاله بخدا نمیخوام برم چون جون خودمو خانوادم برام مهمه ضمنا دلم برا پرستارا تواین گرما کبابه تا آخرعمرمم باهام قهربشن نمیرم خداروخوش نمیاد که اینهمه این کادردرمانو آزار بدیم بخدا دیگه این عروسیه دینه 

2731
2740

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4633099/ختم-یا-جوادالائمه-ادرکنی?postId=144027017

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

عیبی نداره عزیزم ،

من عروسی برادرم باردار بودم،استراحت مطلق،ولی دکتر گفت یه شب عروسی عب نداره برو(چن سال پیش بود)اما من نرفتم ،گفتم هفت سال برای داشتن این فسقلی گریه کردمو این درو اون در زدم حالا اگه یه درصدم خطر داشته باشه ننیرم عروسی،اصلنم ناراحت نبودم اخه خیلی پسرم برام عزیز بود

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
مگه چن سالته که خوار زاده،موقع ازدواج داری؟😨😨😨😨

خواهر زادم 4 سال از خودم کوچیکتره آخه خواهرم متولد 56 هستش و 15 سالگی ازدواج کرد و 16 سالگی زایمان کرد

2706