2752
2734
عنوان

نرفتم عروسی خواهرزادم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 34156 بازدید | 339 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا شب خاستگاری برادر شوهر منه.البته جلسه اول فقط پدر و مادر شوهرم و برادر شوهرم میرن.شوهرم بهشون گفت کارتون خیلی زشته.صبر میکردید اوضاع بهتر شه.اخه ما خوزستانیم تو یکی از ده تا شهر وضعیت هشدار.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731

واقعا عروسی گرفتن الان چ شوری داره 

همه بالاخره ی ترسی دارن

کسی زیاد نمیرقصه 

باید کم دعوت کنی ک میشن اقوام درجه یک که همشون سن بالان

منم خیلی تحت فشار گذاشتن ولی گفتم عروسی اینجوری نمیخوام چ کاریه مگه ازم شام طلب دارن نه بزن بکوب درست حسابی ای تازه کلی استرس ودردسر

من هم عروسی داییم بود گفتم نمیام بخاطر کرونا خداروشکر فعلآ عروسیشون رو کنسل کردن تا وضعیت بهتر بشه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

منم پدر شوهرم فوت شد دو تا از خاله هام نیومدن مراسمش..بعدش کرونا گرفتیم فقط یبار زنگ زدن حالمو پرسیدن.‌.😢

شرایط خیلی سختیه..

همیشه واسه گلی گلدون باش که وقتی به آسمون رسید بدونه ریشش کجاست..
بخدا آرومم 😂😂😂😂 نگارنیم فقط خانوادم هستن  

مامانم هم عروسی برادر زاده اش نرفت داداش کوچیکترش بود، تازه تو یه شهر و دوتا خیابون فاصله ، ترسید، 

کار خوبی کردی، درود بر تو 😄