2733
2739
عنوان

دستور کیک میخوام

80 بازدید | 7 پست

خانوما گل دستور کیک خوشمزه که توش شیر استفاده نشه کسی بلده ؟

چون شنیدم بعضی ها به جاش آب استفاده میکنن خوب میشه ؟

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

کیک هویج

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک وسه چهارم پیمانه آرد

یک پیمانه شکر

نصف پیمانه آب

نصف پیمانه روغن

نصف قاشق غذاخوری بکینگ پودر

نصف قاشق چایخوری وانیل

دوقاشق پودر کاکائو (دلخواه)

سه عدد تخم مرغ

یک قاشق گلاب

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2731

کیک هویج الان دستورشو گذاشتن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دستورش رو میگی عزیزم 

با دستور معصومه رسولی درست میکنم. اینم دستورش 

کیک_هویج#  

تخم مرغ ۴ عدد
آرد سفید قنادی  ۱.۵ لیوان
روغن مایع ۳/۴ لیوان
شکر ۱ لیوان
هویج ۲ لیوان (حدودا ۳ عدد هویج)
گردو خرد شده حدود نصف لیوان (من توی خونه نداشتم این بار نریختم ولی خیلی عالی میشه بریزین)
بیکینگ پودر ۱.۵ ق م
وانیل ۱/۲ ق چ
پودر دارچین ۱ تا ۲ ق غ

تخم مرغ ها رو از قبل در محیط بیرون قرار دادم .
تخم مرغ ها و شکر و وانیل رو خوب با همزن حدود ۵ دقیقه زدم تا کشدار و کرم رنگ بشه .روغن رو هم اضافه و کمی زدم .
آرد و بیکینگ پودر و پودر دارچین رو ۳ بار الک کردم.
مواد آردی رو به آهستگی به موادم اضافه کردم و با قاشق یا لیسک هم زدم .
هویج رو ریز رنده کردم نیاز به گرفتن آب هویج نیستش .
هویج رو به موادم اضافه کردم و یه خرده هم زدم .
گردو رو هم بخواین این مرحله اضافه کنین و کمی با آرد مخلوط کنین و آردش رو کمی بگیرین تا زیادی آردی نشه ، این کار به خاطر این هستش که گردوها توی کیک ته نشین نشن و همه جا باشن . میزان گردو هم سلیقه ای هستش .
قالبم رو چرب کردم . هر قالبی میشه( باورتون میشه من رفتم قالب سیلیکونی خریدم این اولین قالب سیلیکونی من هستش 🙈) قالب گرد ۲۳ سانت هم گزینه خوبیه .
من قالب رو با #روغن_جدا_کننده_معصومه چرب کردم و مواد رو داخلش ریختم . راستی زیر قالب سیلیکونی یه چیز گذاشتم که ثابت باشه و ولو نشه . فر هم که از قبل روشن کردم و در فر ۱۸۰ درجه به مدت ۴۵ دقیقه قرار دادم دمای فرها فرق داره حتما خودتون چک کنین .

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
یک وسه چهارم پیمانه آرد یک پیمانه شکر نصف پیمانه آب نصف پیمانه روغن نصف قاشق غذاخوری بکینگ پودر ...

ممنونم عزیزم

با دستور معصومه رسولی درست میکنم. اینم دستورش  کیک_هویج#   تخم مرغ ۴ عدد آرد سفید قنا ...

ممنونم عزیزم لطف کردی

2740