2737
2734

یه متخصص لاپاراسکوپ یا زنان ک لاپاروسکوپ بلدباشه برو با سونوگرافی جدید برو برا عمل مشورت کن ژیروسکوپ باشه خیلی خوبع بدون درد و زود مرخص میشی عالیه تاثیرش بهتره برا دخترا ک لاپاروسکوپی عمل بهتره ایشالا خوب شی

بنظرم با ی پزشک خیلی خوب و با تعهد و با اخلاق مشورت کن عزیزم که راهنماییت بکنه. من خودم پیش دکتر بزرگ زاده میرم و کیست داشتم که خدا رو شکر با دارو رفع شد و بعدش 2 بار بچه دار شدم. چند تا از دوستامم که این مشکل رو داشتن رفتن پیششون نتیجه گرفتن. البته یکیشون رو عمل کردن فکرمیکنم لاپاراسکوپی بود و خدا رو شکر بعدش باردار شد. بنظرم باهاش مشورت بکنی ضرر نداره. این شماره واتس اپ ایشونه که به مریشهاشون میدن. معمولا جواب میدن: 09911616251

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه متخصص لاپاراسکوپ یا زنان ک لاپاروسکوپ بلدباشه برو با سونوگرافی جدید برو برا عمل مشورت کن ژیروسکوپ ...

یعنی به عمل احتیاج دارم .پس دکترم چیزی نگفت .

2728
یعنی به عمل احتیاج دارم .پس دکترم چیزی نگفت .

همه چی ب نظر دکتر زنان مربوطه باید یه دکتری پیدا کنی که سن و سال دار باشه با تجربه این جور دکترا بهتر بلدن عمل یا نه بعد چه با دارو چه عمل خوب شدی باید ورزش کنی شده پیاده روی روز نیم ساعت حداقل واینکه علت این کیست ها یا کم تحرکیه یا اضافه وزن وچاقی ومصرف سرخ کردنی زیاد اکثرا.باید تغذیه بخار پز و ابپز رو زیاد کرد

همه چی ب نظر دکتر زنان مربوطه باید یه دکتری پیدا کنی که سن و سال دار باشه با تجربه این جور دکترا بهت ...

من تنبلی تخمدان دارم ۵تا دونه کلومفین خوردم 

کیست زدم بخاطر فرصتی محرک تخمدان 

2740