2733
2739

از نظر من تمام کسانیکه بدون ماسک تو جامعه حاضر میشن بی فرهنگترین آدما هستن

واقعا چرا ماسک نمیزنید؟؟

نمیبینید دور و برتون چه خبره؟

چرا مهمونی میرید و مهمونی میدین.؟

بابا رعایت کنید..

اوضاع خیلی بده خیلی..

توروخدا مراسم عزا و عروسی نگیرید..

.(عاشق بچه 92)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دولت بايد قانون بزاره و جريمه 

الان اينجا هركي ماسك نزنه ٩٠٠ لير جريمه ميشه هيجا هم اجازه ورود نميدن

حاشا به من كه فخر كنم جز به صليب عيسي مسيح🙏🏻     خداوندم لطفا متيو كوچولو رو بزار تو دلم خيلي وقته منتظرشم😔🙏🏻🙏🏻 4محبت بردبار و مهربان است؛ محبت حسد نمی‌برد؛ محبت فخر نمی‌فروشد و کبر و غرور ندارد. 5رفتار ناشایسته ندارد و نفع خود را نمی‌جوید؛ به آسانی خشمگین نمی‌شود و کینه به دل نمی‌گیرد؛ 6محبت از بدی مسرور نمی‌شود، امّا با حقیقت شادی می‌کند. 7محبت با همه چیز مدارا می‌کند، همواره ایمان دارد، همیشه امیدوار است و در همه حال پایداری می‌کند.

عروسارو درک کنین دیگه باید حتما عروسی بگیرن

آخ کاش میشد اون کاربرو تگ کنم ولی حوصله زر زدناشو ندارم😷

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740

الان میان باز بیژن رو به سکینه ربط میدن که آره بی فرهنگ اونائین که اینطوری اونطوری ما بیفرهنگ نیستیم😑😑😑😑

فک کردی متوجه حرفت میشن؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بیشعورن دیگه

دوستم مرکز بهداشت کار میکنه میگه زنگ زدم به یه خانواده که مراسم ختم گرفته بودن و همشون کرونا دارن الان طرف طلبکاره که ما مراسم گرفتیم چرا نیومدید به هم بزنید؟ 

انقدر گاو تو جامعه داریم😒