2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

والا من میخوام ترغیب کنم اما نمیشه.زمان ما که بازم گرون بود طلا گرمی 700نبود!ماشین لکنته بشه 90تومن دیگه فک کن به چه امیدی اینا بخوان ازدواج کنن؟!تازه دوره هم انقد بد شده اعتمادی به کسی ندارن!

من همین یه دونه ام!

همه ی جور نیستن ولی ببین زندگی مشترک هم سختی داره و هم خوشی..بستگی داره از چ دیدی ب زندگی نگاه کنی

خب مثلا اگر همسرت خوب باشه ارامش میگیری..خونه خودته میتونی اونجوری ک میخوای زندگی کنی یا اگر مادر شدنو دوس داری مادر میشی..کنار اونی ک دوس داری روزاتو میگذرونی...

اینا همشو همش ب مردی ک انتخاب میکنی ک زاویه ای ک ازش به زندگی نگاه میکنی بستگی داره

چرا آدم وقتی ازدواج میکنه پشیمون میشه مجردی یه جور تنهایی متأهلی یه جور نمیدونم چرا جوونا باید ازدواج کنن عزیزم

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉