2733
2734

بچه ها من ترسو ام ینی چی؟ینی بیرون ک میرم هی گوشیمو تو کیفم نگاه میکنم ک نیوفتاده باشه جایی یا گم نکنم،مثلا یه مدت تو سایت ها ک میرفتم همش میگفتم آخ الان هک میشم عکسام،ارایشگرم ازم عکس گرفت برا خودش داشته باشه از میکاپم تا ۸ روز استرس داشتم جایی نزاره در حالی ک قول داد نمیزاره و شناخت داشتم ارایشگره معتبری بود،امروزم یه پاکت هدیه دادم ب دوستم همس میگم نکنه رم یا چیزی تو ادن جعبه بود کاش داخلشو نگاه میکردما (اخه برا خودم بوده و تو اتاقم بود)،درباره بچگی استرس و اظطراب دارم مثلا مینم ۱۵ سالم بود چرا اینکاررو کردم؟حالا اینا یه بخشی بود بنظرتون حق دارم یا طبیعی نیست راهش چیه؟بخدا دیگ تحمل استرس و اظطراب ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا مثلا تو فامیل یکی خواستگارم بوده میگه نکنه زندگیمو خراب کرده حالا ک ج رد داده البته خودشم ازدواج ...

خوب میشی

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2731

اره وسواس فکریه من تقریبا مثل توام بخصوص همش فکر میکنم قراره هک بشم

یا مثلا میخوام چیزی بخرم فکر میکنم الان دیگه همه جا ازش تموم میشه و اصلا دیگ پیدا نمیشه 

و خیلی چیزا دیگ

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
2738
2706