2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طعم فلز و اهن از علاعمشه . من نداشتم ولی

ان شالله خیلی زود قسمت خودت بشه عزیزم انتظار خیلی بده

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2731

من ۶ روز تا ۱۰ روز بعد تخمک گذاری گرفتگی زیر شکم داشتم.فهمیدم بارداری داره اتفاق میفته و بعدش هم سگ اخلاق شدم پاچه میگرفتم و گریه زاری میکردم و خسته و بی حال و سردرد مداوم  و خدا رو شکر چند روزه فهمیدم باردارم

قبلا یه سقط داشتم به خاطر اشتباه خودم که پونه زیادی مصرف کردم  و یه بارداری دیگه که با اشتباه دکتر باز به سقط اجباری کشیده شد .دعا کنید این بار بارداری امن و راحتی داشنه باشم و تا ۹ ماه مشکلی پیش نیاد بچمو سالم بغل بگیرم🙏🙏🙏  

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏
2738