2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان اصلا ایزی تریدر باز نمیشه کلا

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2738
واسه من باز میشه

واسه من الان باز نمیشه ولی دیشب زدم خودش میخره برام

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
واسه من الان باز نمیشه ولی دیشب زدم خودش میخره برام

میشه ثبت سفارش بزنیم بعدا وجهو واریز کنیم؟

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶
میشه ثبت سفارش بزنیم بعدا وجهو واریز کنیم؟

نمیدونم بخدا،این کارارو شوهرم انجام میده،دیشب تشونم داد که چجوری میشه اتومات زد خرید انجام بشه،،،،اخرشم اینجوری نگاش کردم  گفت باشه خودم انجام میدم،،،من فقط خرید و فروش انلاین میکنم،سفارش مفارش نمیتونم 

2706