2737
2739
عنوان

ذکر❤ یاکریم❤برای حاجت روایی مون شرکت کنین خیلی راحته❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 21 پست

۸ تا به نیت امام رضا دخترم شوهرم برد دعا کنید بیاره و بیاد ببرتم نه بگید هر چی به صلاحش رقم بخوره دیگه زورکی هیچی نمیخوام

ميشه براي خوشبخت شدنم يه صلوات بفرستين🙏🙏🙏🙏🙏🙏

100 تا انشالله هممون حاجت رواشیم

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم..منم 100تا میخونم به نیت حاجت روایی شما و دوستان گلم و خودم.. التماس دعا....✋✋✋✋✋✋✋

خیلیم ممنون التماس دعا عزیزم . راستی دیشب خواستم شرکت کنم تو ختم دعا نگفتین چیه واسه دیشب

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2731
خیلیم ممنون التماس دعا عزیزم . راستی دیشب خواستم شرکت کنم تو ختم دعا نگفتین چیه واسه دیشب

سلام دوباره عصری توضیح دادم ختم چی از کی شروع کردیم دوست داشتید ازفردا میتونید اعلام کنید فقط ذکر های قبلی را بایدبخونید ازفردا به نیت حاجت روایی خودتون میتونید شرکت کنید عزیزم...

التماس دعا...✋✋✋✋✋

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام دوباره عصری توضیح دادم ختم چی از کی شروع کردیم دوست داشتید ازفردا میتونید اعلام کنید فقط ذکر ها ...

چشم فردا میام 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام دوباره عصری توضیح دادم ختم چی از کی شروع کردیم دوست داشتید ازفردا میتونید اعلام کنید فقط ذکر ها ...

ختم جناب نخودکی هست ؟