2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281595 بازدید | 36895 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@مامان_الیساهستم2    

سلام سرگروه جونم ببخشید امشب مهمون بودیم گوشیم تو خونه جا موند دیر گزارش میدم 😍

چالش# ۷۸ روز مانده به هدف

صبحانه : ۳ عدد خرما + یک لیوان شیر سهمیه شیردهی = ۵۹

ناهار : ۳ کف دست تافتون نازک + تخم مرغ آبپز یک عدد +۵ عدد زیتون سبز + ۵ حبه ترشی سیر =۲۱۶

م : یک لیوان شیر کاکائو + یک بستنی کیم =۲۷۰

شام : مهمون بودیم برنج کم روغن  خوردم تقریبی زدم ده قاشق یکمشم خالی کردم یعنی  😉+یک تکه کوچک مرغ + یک پرس سالاد کاهو با سس خیلی کم حسابش نکردم =۳۶۸

م: چای + یک حبه قند خیلی کوچیک + دو زردآلو + سیب گلاب یکی + خرما دوتا =۸۹

کالری مجاز : ۱۲۰۰

کالری مصرفی : ۱۰۰۴😁😁😁😁 نمیشه بقیشو فردا بخورم ؟؟؟؟؟؟  من همیشه زیادتر میشم از مجازم امروز میدونستم شب میریم خونه خارسوم ناهارمو سبک خوردم که کالریم بالا نزنه😉😉😉😉

۸ لیوان آب 

ورزش یکم پیاده روی فقط 

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
سلام دخترا😍😍اندازه دنیا دلم برای همتوووون تنگ شده،ببخشید این همه فقط نبودم من مریض شده بودم و تازه ...

زیباااااااااا😍😍😍😍😍😍😍😍😍عشقممممممممممممم

..الهییی بگرررددددممم..دلم براااات ی ذرههههه شده بود عزیز دلم..قربونت بشم من خداروشکررر ک خوبییییی🤗🤗🤗❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤😍😍😍🤗🤗🤗بیاااا دوبارهههه پیشمون..تو تایپیک جای خالییت عجییییب حس میشهههههههه😢

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2731
@مامان_الیساهستم2     سلام سرگروه جونم ببخشید امشب مهمون بودیم گوشیم تو خونه جا موند دیر ...

سلام عزیزم

کالریتو پر نکردی. ن دیگه کالری هر روز مربوط ب اون روزه.

فردا پر کن کامل.

ورزش قدرتی هم انجام بده.

شبا هم پلو نخور گلم.حالا مهمون بودی عیبی نداره ولی دیگه نخور.10قاشقم زیاده برای برنج. فوقش7قاشق

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام عزیزم کالریتو پر نکردی. ن دیگه کالری هر روز مربوط ب اون روزه. فردا پر کن کامل. ورزش قدرتی هم ...

چشم عزیزم کاریمو همیشه پر میکنم تازه زیادم میشه خیلی وقتا امروز تعجب کردم پر نشده دستم بند بود آشپزخونمو تمیز میکردم ، دیگه ورزشم به خاطر پریودیم که موعدمه دلم درد میکنه زیاد فشار نمیارم ، برنجم چشم کمتر میخورم انشالله 😍😍😍😍 ممنون 

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
کلوچه 😂😂😂😂😂😂وای دختر خندم گرفت.چه تشبیهیه اخه

به خدااا😂😂 همونم دقیقا

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
من با این 10 کیلو کاهش صورتم خیلی جمع شده. لپام خیلی کوچیک شده.شوهرم میگه الان صورتت خوبه لاغرتر نه. ...

دست راستت رو سر من کاش واسه منم آب شه😂

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
جونم. تو هم بذار اگه راضی بودی

منم عکس ببینم 😂😂😂😂😂

2706