2733
2739
عنوان

توروخدا بمونید تو خونه هاتون دیگ😭 اینو خوندم موهای تنم سیخ شد

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 71 پست
اشکالی نداره عزیزم خودتو ناراحت نکن من منظورتونو فهمیدم،،  حالا یبار بحث بود من گفتم تالار ها ...

خب حرف شمام درسته

ولی حالا چون ی عده محدود بی درامد میمونن نمیشه کل جمعیت ی عروسی رو ب کشتن داد

اینجا باید تدبیر اندیشه بشه که متاسفانه هیچ کس دلش بحالمون نمیسوزه

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
بابام امروز پول داد با شوهرم رفتیم مرغ بخریم یه دونه مرغ شد 47.700😐😐 

واای اصن به مرده گفتم تخم مرغ میخاماا

گع اره ۱۸

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به قول دوستمون شاید ناقلن

نمی دونم ولی گاهی می گم 

شاید ما که موندیم خونه ضرر کردیم 

بچه هام عصبی و پرخاشگر شدن 

طفلیا تقصیر هم ندارن 

دیگه من کم اوردم قبلشم باردار بودم 

قبل کرونا زایمان کردم 

شما فکر کن من یکساله قرنطینه ام 

حتی ارزو دارم برم تا سر کوچه 

از ونطرف همسرم کارش جزو مشاغل پرخطر هست می ترسم اخر همه بگیریم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خب حرف شمام درسته ولی حالا چون ی عده محدود بی درامد میمونن نمیشه کل جمعیت ی عروسی رو ب کشتن داد ای ...

بله باید ی فکر اساسی میشد ولی مملکت ما اینجوریه دیگه ،،،،فکر کنم شماام منظور این پست منو متوجه نشدین

2731
نمی دونم ولی گاهی می گم  شاید ما که موندیم خونه ضرر کردیم  بچه هام عصبی و پرخاشگر شدن&nb ...

نه خدانکنه

بچه ها رو ببر پشت بوم با حیاط اگ داری بلخره سرگرمشون کن

به نظرم میخوان زنده زنده بکشنمون😐 همون تخم مرغشم نمیتونیم بخوریم😐

حالا یه مرغه میگ تخ مم نمیتونین بخورین

نه خدانکنه بچه ها رو ببر پشت بوم با حیاط اگ داری بلخره سرگرمشون کن

نمیشه 

اپارتمانه متاسفانه 

خدا کنه هر چه زودتر ابن بیماری شوم تموم شه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نمیشه  اپارتمانه متاسفانه  خدا کنه هر چه زودتر ابن بیماری شوم تموم شه

با ما گفتن ترم دیگ هم نیاین دانشگاه 

ینی حالا حالا ها هستص

با ما گفتن ترم دیگ هم نیاین دانشگاه  ینی حالا حالا ها هستص

منظورت مهر ماهه؟

پس چطور مدارس گفتن 15 شهریور بازه

ثبت نامم کردن

والا ما هیچ جا نمیریم ولی کنار مادرشوهرم زندگی میکنم و اونا همه جا میرن انگار جایی نرفتن و قرنطینه ...

واای آفرین

ما هم بچه ۴ ماهه داریم هیچ جا نمیریم اما مادرشوهرم همه جامیره میاد بیخ ریش ما هم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩