2737
2739

بچا مامانم یه غذاساز تازه گرفته چهار تیغه داره دوتیغه همداره بعد من مهار تیغه زدم دیشب واسه کتلک موادشو اب کرد موادسو خیلی خرد کرد 

قبلش خاستم دیگه نزنم دیدم نه پایینش خرده بالاش اصلا خرد نشده بعدم که بالاش خرد شد اب شده همه😐

نمیدونیو چرا ایجور شد ؟ 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

اسم دستگاههای خرد کن یک دو سه هستش در اصطلاح عامیانه

ینی یک دو سه ضربه کوچولو میزنی بعد درب ظرف رو باز میکنی

مواد داخلشو هم میزنی تا زیر و رو بشن

بعد دوباره درب رو میذاری یک دو سه ضربه میزنی و تمام

بیشتر انجام بدی له له میکنه آب همه چیو درمیاره

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مارکش چیه چیه توش خرد کردی

کنوود مارک خوبیه سیب زمینی و پیاز و فلفل دلمه 

اگه زیاد بریزی ایجور نمیشه؟

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2728
اسم دستگاههای خرد کن یک دو سه هستش در اصطلاح عامیانه ینی یک دو سه ضربه کوچولو میزنی بعد درب ظرف رو ...

واقعا شماهم ایجور مصرف میکنید خوبه واسه مثلا پیاز؟ تیکه خوب میشه واسه من همش اب میسه😂

اسم دستگاههای خرد کن یک دو سه هستش در اصطلاح عامیانه ینی یک دو سه ضربه کوچولو میزنی بعد درب ظرف رو ...

خب من فقط سیب زمینی خرد میکنم یا گوشت مرغ بقیقه دوس ندارم توش خرد کنم من دیدم بعضیا الویه غذاساز میزنن اصن خوشم نمیاد

خب من فقط سیب زمینی خرد میکنم یا گوشت مرغ بقیقه دوس ندارم توش خرد کنم من دیدم بعضیا الویه غذاساز میز ...

من ابجیم همیشهمیزد غذا ساز ایجور نمیشدواسه من همش اب شد😂😂😂

2738
واقعا شماهم ایجور مصرف میکنید خوبه واسه مثلا پیاز؟ تیکه خوب میشه واسه من همش اب میسه😂

آره

خوبه هم واسه سیب زمینی هم واسه پیاز

قاعدتا یک مقدار آب که از مواد پس میده ولی دیگه اونجوری نیست که له داغون کنه

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
من ابجیم همیشهمیزد غذا ساز ایجور نمیشدواسه من همش اب شد😂😂😂

حتما بلد نیستی طرز کارش ...من مگه باشم میرفتم خونه خواهرم میدیدم خواهرم چه شکلی استفاده میکنه تا اینکه وسیله خودم الکی با ندوستنم خراب کنم بعضی وسایل برقی زود خراب میشن مواظب باش طرز کارش یاد بگیر بعد کار کن

واسه همه آب میشه هر مارکی باشه فرقی نمیکنه

فقط باید رنده کرد

منتها سطح سلیقه ها فرق میکنه بعضیا براشون مهم نیست

خرد کنا همون به درد گوشت و مرغ و لوازم کوفته و سبزی به میزان خیلی خیلی کم میخوره

خب من فقط سیب زمینی خرد میکنم یا گوشت مرغ بقیقه دوس ندارم توش خرد کنم من دیدم بعضیا الویه غذاساز میز ...

من و مادرمم فقط سبزیجات و سیب زمینی و پیاز و نخود فلافل و گوشت مرغ رو باهاش خرد میکنیم

گوشت قرمز فقط با چرخ گوشت

سایر چیزها هم با گوشتکوب برقی

حتما بلد نیستی طرز کارش ...من مگه باشم میرفتم خونه خواهرم میدیدم خواهرم چه شکلی استفاده میکنه تا این ...

خب من تیکیش دارم اون  رو سرویسشه

آره مثل چسب میشه

منم اوایل ازدواج درست کردم آبروم جلوی شوهرم رفت