2737
2734
عنوان

خانما به نظرتون گوشی گرونتر میشه ؟

123 بازدید | 18 پست

من قصد داشتم هفته قبل بخرم یهو حدود یه تومن تقریبا روی گوشی رفت 

الان نمیدونم وقت مناسبیه واسه خرید ؟

کسی راجع به ردمی نوت ۸ پرو اطلاعاتی داره ممنون میشم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

قیمت ها غیرواقعیه نخرید بهتره هم پولتون رو هدر می دیدید وهم سرتون کلاه هم میره

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2740
اره خیلی گرون شد منم گوشیمو متاسفانه دزدیدن نیاز دارم بخرم 

لعنت به همه دزدا 

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
خب گوشیمو دزدیدن ندارم که مجبورم 😔

واقعا!!چقدر زیاد شده اگه بخوای بخری باید یه ۳،۴تومن بلکم بیشتر  خرج کنی،تومرکز،معتبر هم برو که گوشی فیک بخت نندازن،البته درحد یه تومن هم هست ، اندروید پایین درحد ۵،ودوربین وحافظه هم معمولی،این گوشی هم که تو میخوای بخری خوبه ولی،مدلای،دیگش بیشتر دست مردمه

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2706