2733
2734

من عاجزااانه و خواهرانه ازتون خواهش میکنم تاپیک @بامدادخمار رو بزگردونین 

واقعا زندگیم رو‌داشت عوض میکرد 

مگه قرارنیست اینجا برامون مفید باشه 

مگه نیومدیم نی نی سایت که رو به مثبت جلو بریم

بخدا تو این تاپیک هیییییچ نکته و مطلبی خلاف قوانین اینحا نبود مگه انید‌و انگیزه و زنده کردن دل یه سری ادما مثل من که چندسال بود درحسرت لاغری بودن و به لطف این تاپیک منی ک یک روز رژیمم رو نگه نمیداشتم الان داره میشه دو هفته که پر انکیزه رعایت کردم 

نی نی یار عزیزو دوست داشتنی خواهش میکنم برگردونید تاپیک بامداد خمار رو واقعا تا اخر عمرم دعاتون میکنم

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_3    

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_۵

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_5    

ممنونم خواهرجونم😔❤️❤️

2728