2733
2734
عنوان

تبادل نظر بورسی،اخبار عرضه اولیه ها و نمادها

| مشاهده متن کامل بحث + 12350 بازدید | 997 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حفاری رو من هم بررسی کردم به نطرم خوب اوند اما بعصی مثل این آقای مجید داخل سایت سهام یاب سیگنال های ...

شما بنظرم بهتره یه نفرو در نظر بگیری با سیگنال اون تو منفی مثبتاش سهیم بشی اما بهش اعتماد داشته باشی

و صبور باشی

حالا فرقی نداره کی باشه فقط کافیه مورد اعتماد باشه

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
شما بنظرم بهتره یه نفرو در نظر بگیری با سیگنال اون تو منفی مثبتاش سهیم بشی اما بهش اعتماد داشته باشی ...

این سایت برای سیگنال نمیرم بیشتر برای این میرم که اطلاعاتم بره بالا 

شما خودتون استادید و میدونید که توی بورس تصمیم آخر رو همیشه خود سهامدار باید بگیره 

چند تا سهم خریدم اما حفاری خیلی ذهنم رو درگیر کرده اگر چه همه چی حکایت از آینده خوب این سهم میده

ممنون که وقت میزارید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
سلام من کاسپین و کرازی دارم خیلی تو ضررم

سلام

کرازی که داره اصلاح میخوره و فک کنم ۲۵۰۰حد ضررش باشه

کاسپین هم که هنوز به اصلاح نخورده چند در صد تو ضرری؟

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
این سایت برای سیگنال نمیرم بیشتر برای این میرم که اطلاعاتم بره بالا  شما خودتون استادید و میدو ...

حفاری یه سهم خوب و بنیادیه

به دید یکساله عالیه

سلام خسته نباشید واقعا ....من دیدم بلندمدت هست و میخام تا اول دی ماه سال دیگه سهامم رو نگه دارم حدودا ۱۷ماه میشه... ۲۰۰میلیون  این سهم ها رو خریدم با راهنماییا شما و دوستان دیگه توی نی نی سایت ..خوبن؟کدومها خوب نیستن بفروشم و کدوما رو نگه دارم ؟

شستا  چکاپا  ولیز   ستران  ریشمک  خفنر  فاراک  فملی  فولاد ذوب صبا سمازن تپکو دارایکم  وبملت  فخوز   تیپیکو  فارس فاسمین کروی  سپاها 

لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنونتونم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

تپلوی چشم بادومی هسدم 
سلام خسته نباشید واقعا ....من دیدم بلندمدت هست و میخام تا اول دی ماه سال دیگه سهامم رو نگه دارم حدود ...

سلام ممنونم شما هم خسته نباشید

ریشمک و خفنر سیگنال کردم اما نه بلند مدتی

شستا

ستران

فاراک

فملی

فولاد

ذوب

فخوز

فارس

سپاها

بلند مدتی خوبن ولی نمیدونم چرا از گروه فلزات نماد بیشتری خریدین

سلام ممنونم شما هم خسته نباشید ریشمک و خفنر سیگنال کردم اما نه بلند مدتی شستا ستران فاراک فملی ...

یعنی ریشمک و خفنر رو کی بفروشم؟

بقیه چی خوب نیستن؟چکاپا ولیز کروی فاسمین....بلندمدتی خوب نیستن؟

بیشتر از فلزات گرفتم اشتباه کردم؟

تپلوی چشم بادومی هسدم 
لطفا راهنمایی میکنین بین اینها کدومشون الان برای خرید مناسبن؟ فملی فولاد ذوب سیتا شگویا فارس ...

ارفع

فولاد

وبصادر

وتجارت

استارتر عزیز شما ومعادن رو بررسی کردین؟ ۶۰ درصد رفتیم‌تو ضرر😔 ببخشید من‌انقدر سوال کردم ممنون از ...

سلام

علت ضرر 58 درصدی ومعادن مشکل در هسته مرکزی بورس می باشد که اصلاح خواهد شد نگران نباشید