2733
2739
عنوان

تبادل نظر بورسی،اخبار عرضه اولیه ها و نمادها

| مشاهده متن کامل بحث + 12350 بازدید | 997 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

ببخشید سهام های جامانده چه مزیتی دارن؟اصلا خریدشون به صلاح هست؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
سلام ببخشید سهام های جامانده چه مزیتی دارن؟اصلا خریدشون به صلاح هست؟

بله کاملا از اسمشون مشخصه که باید هر چ زودتر خودشونو به قیمت هم گروهی هاشون نزدیک کنن

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
2740
بله کاملا از اسمشون مشخصه که باید هر چ زودتر خودشونو به قیمت هم گروهی هاشون نزدیک کنن

یعنی مثلا عرض میکنم سهام ونوین خوبه؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
یعنی مثلا عرض میکنم سهام ونوین خوبه؟

سهمای بهتر از اون فراوونه

مثلا حفاری

ارفع

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
سهمای بهتر از اون فراوونه مثلا حفاری ارفع

مثال گفتم توی بانکی ها عقبه احتمال صعود داره؟

شنبه خرید کنم

مثال گفتم توی بانکی ها عقبه احتمال صعود داره؟ شنبه خرید کنم

نمیدونم من ونوین بررسی نکردم

من رو سهمای خودم تمرکز دارم

نمیدونم من ونوین بررسی نکردم من رو سهمای خودم تمرکز دارم

دیدم توی کانال تون هم نبود

هر سه رو بخرم؟

اون دو تا که شما فرمودید هم این رو

2706