2733
2739

من از مدیرمون گرفتم نه ماسک میزد نه حتی میزشو ضدعفونی میکرد 

کاغذایی که رد و بدل میشدن الوده بودن 

هرچند خودم ماسک میزدم ولی دستام الوده شدن چون دستکش استفاده نکردم

ولیم رتب میشستم والکل میزدم ولی ظاهرا کافی نبوده

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

هیچ جا نرفتیم تمرگیدیم خونمون فقط شوهرم رفت سرکار با توجه به اینکه تو محل کارش هم همکاراش مبتلا نیستن نمیدونم  پس از کجا گرفتیم همه چی رو هم ضد عفونی میکردیم 😳😴

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دایی شوهرخالم فوت شدن هفته پیش نمیدونم کجا رفتن متاسفانه ولی خب بعضی از فامیلاشونو که میبینم اصلا رعایت نمیکنن همه جا میرن حتی سفر ! شاید داییشونم کلا اعتقادی به کرونا نداشتن 

روحشون شاد...

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
2740
الان چطورین؟

نمیدونم الان آرامش قبل طوفانه یا تموم شده همسرم هفته قبل خیلی حالش بد بود اما تموم شد الان فقط تک سرفه داره و دارو میخوره بقیمون هنوز هیچی فقط یکی از بچه هام دل درد و دل پیچه داره خودمم با اینکه قرص میخوردم اما پریم نمیاد اما دلم دردشو داره 😥چی بگم دعا کن برامون بخیر بگذره خصوصا بچه کوچیکم آسم داره دعاکن لطفا

نمیدونم الان آرامش قبل طوفانه یا تموم شده همسرم هفته قبل خیلی حالش بد بود اما تموم شد الان فقط تک سر ...

ان شاءالله بلا ازتون دور باشه.منم خیلی وقته خونه بابام نرفتم ده ساعت تا محل زندگیم فاصله داره یه بچه 4ماهه دارم شوهرمم نمیاد میگه با هواپیما برو نمیدونم چکار کنم برم نرم خیلی دلتنگم از طرفی بخاطر کرونا میترسم.

ان شاءالله بلا ازتون دور باشه.منم خیلی وقته خونه بابام نرفتم ده ساعت تا محل زندگیم فاصله داره یه بچه ...

چی بگم دوست من بنظرمن زیاد به خودت سخت نگیر چون قرار باشه خدای نکرده بگیریم بازم با وجود رعایت میگیریم انگار نه انگار حداقل دلمون نسوزه که چرا انقدر زجر دادیم خودمونو