2737
2739

سلام فرشته های من ،

میخوام بین چینی زرین مدل نارسیس که همینطور که میبینین سفید و زاویه داره و دورشم طلاییه  و مدل پالادیوم که برق نقره ای خیلی شیک و ساده ای داره و زاویه نداره و گرده انتخاب کنم .. 

احساس میکنم سرویس چایی خوری نارسیس قشنگ تره ولی ظرفا و برق پالادیوم بیشتر به دلم میشنینه ، از طرفی رنگ وسایل اشچزخون م  مثله سینی و اینام طلاییه و کرم وانیلیه و ست پذیراییم مسیه و مبلمان و سبک میزناهار خوریمم سبک کلاسیک و نیمه استیله یه جوراییو فک کنم با ست نارسیس کلاسیک خوب میشه ، از طرفی ست نقره ای براقم خیلی دوست دارم و با سوفل خوری هامم خیلی سته و مدلش شیک و ساده و مدرنه ..  موندم والا 

به نظرتون کدوم بهتره واسه سرویس جهیزیه م ؟

این عکس سرویس 102 پارچه ی چینی زرین مدل  نارسیس که ظریف و کلاسیک و فرانسویه .. (میترسم دسته هاش بشکنه)

این عکس سرویس 102 پارچه ی چینی زرین مدل  پالادیوم که خیلی شیک و مدرن و براقه (دسته هاش و کلا ظاهرش انگار قوی تره)

اینم بگم که نارسیس مدل جدید تریه و ارزون تر از پالادیوم هست و ظریف و فرانسویه .. و پالادیوم قدیمی تره و قیمتش حدود 100 الی  200 تومن بیشتره و مدرن و ایتالیاییه..

!

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..

اولی با تفاوت زیاد بهتره عزیزم 

در ضمن مبارکت باشه عروس خانم ایشالله ب دل خوش 

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

اولی 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738
2706