2733
2734
عنوان

آزمايش غربالگري در سه ماهه دوم

2057 بازدید | 13 پست

سلام مامانا ، من 17 هفتمه و دكتر فقط برام سونوي آنومالي و تعيين جنسيت نوشتن و هيچ آزمايشي تو دفترچم نيس . يعني براي من آزمايش غربالگري ننوشتن ؟ يعني نياز نديدن يا اجباريه ؟؟؟ غربالگري اول رو رفتم و مشكلي نداشتم ولي اين برام سواله كه ديگه دوم نياز نيس ؟؟؟ و اينكه الان هفته 17 هستم ميشه برم آنومالي يا بايد صبر كنم هفته 19 برم ؟؟؟ بعد اينكه اگر جفت پايين باشه تو سونوگرافي هاي اول مشخص ميشه ؟‌ چون من احساس سنگيني تو پايين شكمم دارم علتش چي ميتونه باشه ؟ 

بعضی دکتر ها وقتی آزمایش غربالگری خون اولی خوب باشه، غربالگری خون دومی رو نمیفرستند. سونوی آنومالی رو من هفته ۱۸ رفتم. بله پایین بودن جفت رو هم نشون میده

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انومالی ازمایش خون نداره که فقط سونوی.بعله مشخص میشه دیگه جفت کجاست تازه از طول سرویکس هم مشخص ...

منظورم اينه كه تو هفته هاي قبل مشخص ميشد كه جفتم پايينه ديگه ؟؟/ الان علت اين سنگيني چيه به نظرتون ؟

2731
بعضی دکتر ها وقتی آزمایش غربالگری خون اولی خوب باشه، غربالگری خون دومی رو نمیفرستند. سونوی آنومالی ر ...

پس جاي نگراني نيس كه برام ننوشتن ؟؟؟‌ چون يادمه سر بارداري اولم دو تا آزمايش رو هم رفتم .

پس جاي نگراني نيس كه برام ننوشتن ؟؟؟‌ چون يادمه سر بارداري اولم دو تا آزمايش رو هم رفتم .

نه عزیزم اشکال نداره. اولی خوب بوده دومی رو نفرستاده....بعضی ها نمیفرستن. البته غربالگری دوم یه ازمایش اضافی داره که غربالگری اولی نداره بعضیا فقط اون رو میفرستن. اگر اشتباه نکنم مربوط به سیستم عصبی و این چیزاست. اما اگر نظر من ، که یه زخم خورده غربالگری و انومالی هستم رو بپرسی میگم همون بهتر که نفرستاده،،، من همه رو دادم همه هم جواب های بد و غلط آخر هم دخترم سالم بود. نگران نباش

نه عزیزم اشکال نداره. اولی خوب بوده دومی رو نفرستاده....بعضی ها نمیفرستن. البته غربالگری دوم یه ازما ...

خدا رو شكر كه دخترتون سالمه عزيزم . بله موافقم كه خيلي استرس زاست . منم هم سر بارداري اولم غربالگري اولم ريسكش بالا بود بخاطر همين مجدد يه آزمايش ديگه برام نوشتن كه تا جواب اون بياد جونم بالا اومد . همچنين گفتن قلب دخترم حفره داره تا برم سونو و بعد از به دنيا آمدنش چندين بار اكو شد تا معلوم شد حفره پر شده من مردم و زنده شدم .

خدا رو شكر كه دخترتون سالمه عزيزم . بله موافقم كه خيلي استرس زاست . منم هم سر بارداري اولم غربالگري ...

به منم تووی انومالیو تا اخر بارداری میگفتن دست و پاش کوتاهه !! غربالگری هم که افتضاح، سل فری دادم...نگران نباش

2740
منظورم اينه كه تو هفته هاي قبل مشخص ميشد كه جفتم پايينه ديگه ؟؟/ الان علت اين سنگيني چيه به نظرتون ؟

خوب عزیزم بچه سنگین شده دیگه اون هی بزرگ‌تر بشه بیشتر به لگن و مثانه فشار میاره سنگینی رو بیشتر حس میکنی

این نیز بگذرد  
خوب عزیزم بچه سنگین شده دیگه اون هی بزرگ‌تر بشه بیشتر به لگن و مثانه فشار میاره سنگینی رو بیشتر حس م ...

از الان يهو بزرگ شد ؟؟؟ نميدونم واقعا ... حس دستشويي دارم ولي ندارم در واقع

برای من هم فقط آنومالی توهفته18نوشته اصلا آزمایش ننوشته

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
برای من هم فقط آنومالی توهفته18نوشته اصلا آزمایش ننوشته

خب پس نگران نباشم . ممنون كه جواب دادين . شما هم تو هفته 18 ميخوايد بريد ؟‌يعني پايان هفته 18 يا اواسط ؟ 

خب پس نگران نباشم . ممنون كه جواب دادين . شما هم تو هفته 18 ميخوايد بريد ؟‌يعني پايان هفته 18 يا اوا ...

من خودمم نگران بودم بعدهمونجا از دکتر پرسیدم گفت بعدا مینویسم برات

من میشه اوایل18

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

ان تی و غربالگری اول اگه مشکلی نداشته باشی غربالگری دوم نیازی نیست و انومالی از هفده و شش روز ببعد مناسبتره تو ان تی اگه جفتت پایین باشه بهت میگن من جفتم پایین بود ولی تو آنومالی گفت رفته بالا ولی هنوزم احساس سنگینی و فشار لگن و واژن دارم