2733
2739
عنوان

مامانا بیایین بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 24 پست

بجای اینکه بچه رو سختی بدی دکترت رو عوض کن!

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به حرف دکتر بخوای بچه بزرگ کنی از زندگی سیر میشی کار خودتو بکن 

اهن خوب بخر واسه بچت دندوناشم خراب نمیشه ک هیچ قوی هم میشه 

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋
2728
عزیزم یکسال خیلی زوده گناه داره منم همین مشکلو دارم دخترم ۱۶ ماهشه اصلا اذیتش نکن کم کم که به غذا خو ...

شب بهش ساعت ۱۰ سیب زمینی دادم بعدم شیر. خوابید وری از ۲بیدار شده گریهههع که شیر میخام

یا رفیق من لا رفیق له 

یک سالگی خیلی زوده وقتی نزدیک دوسالش میشه باید اینکارو بکنید الان خیلی کوچیکه 

پزشکی ها هم هرکدوم نظر خودشونو میگن شما به بچت نگاه کن فامیل ما از یک سالگی بچه اش رو جدا خوابوند اینقدر بچه مشکل روحی پیدا کرد و شبها بلند میشد نصف شب گریه میکرد مجبور شدن تا الان که ۵ سالشه برن شبها پیشش بخوابن

دوستم بچه اش رو حدود دو سالش بود از پوشک گرفت بچه اش به خاطر استرس مشکل یبوست شدید پیدا کرد دوباره مجبور شدن پوشکش کنن یه بچه رو میشه یک سالگی از پوشک گرفت یکی رو حتی تا سه سالگی باید صبر کرد 

خاله منم همین جوربود اون شب ب شب گریه ک میکرد بچش نبود خالم بیمازستان بستری بود من نگهمیداشتم شیرخشک درست میکردم ب شیرینی شیرع خوده خالم  میداد ساعت ۱۲یبار ساعت ۳یبار ساعت ۶یبار وهمین جور ادامه میدادم اوایل گریه میکرد بعدبردم بیمارستان با پشم لحاف بارژقرمز پشمو چسبوندم سینه خالم رژقرمز زدم روش بچه دید ترسید دیگ نخورد  آروم اروم عادت کرد ب شیرخشک 

2740
شب بهش ساعت ۱۰ سیب زمینی دادم بعدم شیر. خوابید وری از ۲بیدار شده گریهههع که شیر میخام

الهی شیر بده گناه داره رفته رفته خودش کم میشه 

اگه از سیاه شدن دندوناش میترسی از داروخونه مسواک انگشتی بگیر هر صبح مسواک بزن( بدون خمیر دندون )

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
کم وزن و کم غذاس. پس اخه این دکترا چی میگن کلافه شدم بخدا

مادر بچشو بهتر از دکتر میشناسه

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏