2733
2739
عنوان

بیایید از سوتیای خنده دارتون بگید

1434 بازدید | 86 پست

همه تاپیکا ترسناک و درباره چاکراهاس ادم میترسه بره تو تاپیک بیایید اینجا یکم بخندیم دلمون باز بشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پربازدیدای امشبم همش غصه ادمو بیشتر میکنه 

اره به خدا

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
پربازدیدای امشبم همش غصه ادمو بیشتر میکنه 

خب اینجا از سوتی و کارای خنده دارتون بگید دلتون باز بشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من عاشق لوبیا پُلو شیرازی هستم با سالاد شیرازی. 

چه خوشمزه به به

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
چاکراهاس چیه؟

مربوط به چشم سوم و این چیزاس 

یبار اومدم به یه بنده خدایی تو پیام بگم گیر نده...به جای گ نوشتم ک و وقتی که ارسالش کرده و بودم و دیده بودش تازه فهمیدم که کار از کار گذشته بود😑🤷🏻‍♀️🤣 جالب توجه بگم که اون بنده خدا هم پسر بوده😑🤣🤣آبروم رفت نگم بعدش چقد خندید 😑🤣

@دل_لونا         توام بخون🤣

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

چند روز پیش چشمای دخترم قرمز شده بود بردیم دکتر هر کاری کردیم دخترم به دستگاه نزدیک نشد دکتر هم پشت دستگاه که چشماشو نگاه کنه به دخترم گفتم بیا اونجا پلنگ صورتی هست بعد دیدم خراب کردم گفتم جوجه هست 

مال من دیگه تکراری شده☹

عیبی نداره بگو ط

خب اینجا از سوتی و کارای خنده دارتون بگید دلتون باز بشه 

سوتی زیاد دادم 

من جلو همسرم خیلی ادعای باادبیم میشه دیروز داشتم ب دوستم پیام میدادم همسرم هم پیام داد بهم یهو قاطیشون کردم ی استیکر زشت فرستددم برا همسرم🤨🤦‍♀️

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

تازه عروسی کرده بودیم ماشین نداشتیم داداشم ماشینش دادرفتیم بیرون شب بود بعدکنارخیابون پارک کردیم خودمون دورتر شدیم ی ماشین کپ مال داداشم پشت سر ما پارک کرده بود بعدازدوردیدم پسره درماشین باز کرد فکر کردیم مال مابود بدوبدو می رفتیم دادمیزدیم دزدددد بیچاره پسره خشکش زدبعدنزدیک شدیم دیدیم ماشین خودشه یعنی یکککککک آبرویی ازمون رفت فراموش نشدنی حسابی ضایع شدیم😨😭🤦‍♀️

2706