2737
2739
عنوان

روابط اجتماعي كودك ٢ ساله

205 بازدید | 10 پست

سلام مامانا

دختر كوچولوي من دو سالشه

وقتي ميبرمش پارك بيشتر مي ايسته بچه هارو نگاه ميكنه 

تو خونه جنب و جوشش خوبه

كامل هم ميتونه صحبت كنه

بچه هاي شما هم تو اين سن همينطور هستند؟ 

راهكاري داريد ؟

با اينشرايط كرونا زياد نميتونم ببرمش بيرون كه اجتماعي تر بشه.

پسر من ۲۱ ماهشه وقتی بچه ای میبینه مدوه دنبالش یا براش بوس میفرسته یا بازی میکنه ولی کامل صحبت نمیکنه فقط در حد سی چهل تا کلمه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر منم دوسال و خورده ایه تو پارک با بچها حرف نمیزنه ولی با خودم چرا منم نگرانشم ولی چنبار گذاشتم بچها دستش بگیرن یا بیان طرفش که باهاشون ارتباط بگیره

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
2740

از همه لحاظ عاليه 

كامل صحبت ميكنه

رنگارو ميشناسه

پازل ميچينه 

اما خب اين مسئله نگرانم كرده و نميدونم طبيعي هست يا نه

با بچه هاي فاميل خوبه 

و اينكه راهكاري ميخوام براي اين شرايط كه نميتونم ببرمش بيرون

قطعا اين كه كامل صحبت ميكنه نشون از اينه كه زياد باهاش صحبت ميشه. 

دختر منم سه سالشه تو خونه و پیش بچه های خواهرام خیلی شیطونه باهاشون بازی میکنه.ولی با بچه های دیگه خیلی سخت دوست میشه.تو محیط جدید و ادمای جدید میبرمش اصلا باهاشون حرف نمیزنه.همچنین پارک