2737
2734
عنوان

اشتباهای ارایشی که تو اکثر خانومای ایرانی میبینم📛📛📛

| مشاهده متن کامل بحث + 82059 بازدید | 1096 پست
ریمل مارک خوب و گرون که هودا بیوتی خوبه اصلش. ولی ارزون در حد 20 یا25 مدل the false lash که 13میل ه ...

😍😚😚مچکررر

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوش بگیرید بهترین بو همون بی بویی هستش .  از ضدتعریق های خوشبو و یا طبیعی مثل زاج استفاده کنید ...

شدیییدا موافقم و خودمم همینجوری هستم⁦👌🏻⁩

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2728

نمیشه به خاطر دل خودمون یه کارای دیگه بجز ارایش بکنیم که مفیدم باشه

نمیدونم این نظرمنه

ارایش ما فقط به نفع مرداس حس میکنم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
چجوری عین هم بکشم؟نمیشه سخته

نمدونم والا یه مدت بکشی دستت میاد قلقش فقط دقتتو بیشتر کن 

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738
من یه ذره هم بیرون ارایش نمیکنم تامام😐 مگر مهمونی باشع چرا باید درگیرارایش باشیم خدایی بیاین این ...

اونوقت میشه شهر ارواح . همه صورتا بی روح . اتفاقا آرایش خوبه زن زیباتر میکنه 

عزیزم  میخام تو خونه خودم ارایش کنم  برای زیرسازی پوست چیا باید بخرم؟ از لایه ی اول به ب ...

عزیزم اول آبرسان یا پرایمر بعد کرم پودر بعد برای زیر چشم و پشت پلک و چونه و روی تیغه ی بینی کانسیلر روشن  بعد پودر بیک برای خشک کردن کانسیلر در آخر هم اسپری فیکس

البته اگر کانتور هم میکنید اگر چربه بعدش باید پودر بیک زد نه قبلش

هایلایتر هم براق میکنه واسه روی بینی و...

کانتور ببینی هم بسته با نوع ببنی متفاوته

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
میشه در مورد داشتن پوست سالم و زیبا صحبت کنید؟چیکارا باید کرد؟

به نام خدا😅ضدافتاب برای بیرون .مرطوب کننده زدن هررووز.شستن صورت با فیس واش مناسب نوع پوست.برای جلوگیری از چروک کرم های ضدچرک تو شب یا سرم ویتامین سی.کرم دور چشم.ماسک های خونگی یا اماده.لایه برداری.من از ماسک ماست.سفیده تخم مرغ و الوورا و یخ.واقعا نتیجه گرفتم

ابرو ها نباید دقیقا عین هم باشن

حالت طبیعی اینه که یکم باهم فرق دارن و به قول شما باید تا به تا باشه

شبیه هم خیلی بدجور و زشت میشه باید یکم فرق داشته باشن تا طبیعی به نظر برسه

به قول معروف Brows are sisters but not twins ابرو ها خواهر هستن ولی دوقلو نیستن

رژ لب مسی نمیدونم چ صیغه ای بود ک یه زمانی باب شد هنوزم بعضیا ولش نکردن بدترین اشتباه بنطرم ترجیح د ...

😂👍

2706