2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فعلا چون تازه واردی شما فقط عرضه اولیه بخر چون همش سوده و ضرر نداره اما باید نگاهت بلند مدت باشه شستا فروردین ماه عرضه اولیه داشت هر سهمی حدود هشتصدو شصت تومن الان هر سهمی شده25480ریال یعنی طی سه ماه هر سهم سه برابر شده قیمتش ولی برای هر کد بورسی تعداد مشخصی سهم میدن مثلا چهارشنبه هفته پیش شرکت وپوبا قراربود 300تا سهم چهارصدوده تومنی بده اما چون تقضا زیاد بود به هر نفر 229تا سهم رسید.

چهارشنبه هم قراره به هر کد بورسی 800تا سهم شرکت سیمان تهران(سیتا )تعلق بگیره که مجموعا با کارمزد کارگذاریت باید تو حسابت یک ملیونو سیصد پول باشه تا بتونی ثبت سفارش بدی البته اگه تعداد خریدار بیشتری باشه سهم ها کمتر میشه کارگذاری مفید هم یکی از بهترین کارگزاری هاست خیلی راحت با نرم افزار ایزی تریدر همراه میتونی زمانی که مشخص(طبق اطلاعیه سازمان بورس) میشه ثبت سفارش بزنی  

2731
مفید عزیزم من چطوری میتونم اطلاعاتمو زیاد کنم ؟

مطالعهکتاب و دیدن فیلم تحلیل های بازار سرمایه(تحلیل قیمت ارزش سهام) بتونی سهامهایی که توی کف قیمت هستن بخری و توی اوج قیمت بفروشی