2737
2734
عنوان

شماهم از این شوهرا دارین؟😂😂

508 بازدید | 47 پست

خالم اینا اومدن شهر ما امروز با خالم و شوهر خالم رفتیم خیابون بعد شوهر خالم عین چوب لباسی بود خالم هی لباس و مانتو برمیداشت مینداخت روش آخر سر ۵تا مانتو و سه تا شلوار و ۳یا۴تا تیشرت ۲تا روسری خرید😑خدا از این شوهرا نصیب همه کنه تازه از هر مغازه ای رد میشدیم میگفت نمیری اینجا نگا کن چقد قشنگن 

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

نه شوهر من برعکسه 😢😢😢😢

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من اصلاا حوصله بازار و خرید ندااره. 

لباسای خودشم دوست داره من بخرم حتی. 

دست به خرجه اما خودش بازار دوست نداره. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2731

کی در حق خالت دعا کرده؟

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

😑فیل ها هم پرواز میکنن 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2738

خخخخ.نع

ن که نخواد خرج کنه.طفلک درتوانش نیست بااین اوضاع اقتصادی

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2706