2737
2734
سلام زهراجون خوبی علی والیناخوبن؟ چیکارامیکنه دخمل طلاااا ؟ آراز دس دسی میکنه غلت میزنه سینه خیزمیره ...

سلام قربونت برم خوبن شکرخدا.آراز جون خوبی😍

الینا چندروزه اولین دندونش دراومده😅بچم دومی هم توراهه😅🥰

دس دسی اینا نمیکنه 

میشینه.چهاردست و پامیره ازوسایل میگیره وامیسته 

بابا.دَدَ.ماما.گاهی هم دادا میگه ولی بیشتر توگریه هاش ازکلمات استفاده میکنه😆😆مخصوصا ماما😑😑😑

جیغم زیاد میزنه🥴🥴🥴

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام عزیزدلم ایییی جان دلم خوشنام باشه آقا کارن چه اسم قشنگی 😍😍😍😍ای خدااااا عکسشم گذاشتی خداحفظش ...

ممنوووونم فدات شم

الهی شکر ختنه ش تموم شد😰

از وقتی فهمیدم پسره استرس این لعنتی رو داشتم .بی نهایت گریه کرد موقع عمل و بعدش اما از فرداش بهتر و بهتر شد

بخیه هاش نمی یوفتاد

آخریش رو خودم پریروز بعد از حدود ۲۰ روز کشیدم

وای چقدر وحشتناکه این ختنه اما راضی ام که حلقه نگذاشتم 

تو خوبی؟ گل پسرها خوبن؟ روی ماهشون‌ رو‌ببوس

راستی واکسن دوماهگی رو هم زدیم براش اونم بد چیزی بود‌بمیرم ۶-۷ ساعت جیغ می زد از درد

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنوووونم فدات شم الهی شکر ختنه ش تموم شد😰 از وقتی فهمیدم پسره استرس این لعنتی رو داشتم .بی نهایت ...

بسلامتی مبارکه😍😍

چون میگذرد غمی نیست🥰

انشالله واکسن های بعدی کمتر اذیت بشه😍

خداحفظش کنه😍😘عکسشم دیدم ماشالله اقاپسر😋😍

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731
سلام مرسی فداتشم میناجون ...خوبیم شماخوبی لناخوبه بخدا یه بارمنشنت کردم یکی دیگه منشن شد پاک کردم نت ...

مرسی عزیزم خداروشکر درگیرم با دندون دراوردن لنا ،داره نیشاشو درمیاره و خیلی اذیته هم خودش هم من ،ای جانم به این پسر زرنگ ،بنظر منم خیلی پیشرفت کرده کلمه هم میگه😍 واسه بچه ده ماهه عالیه ،البته بچه ها با هم فرق دارن یکی زودتر یک کار رو میکنه یکی دیرتر اصلا دلیل بر مشکل نیست ،خیلی زودم بقیه کارا رو میکنه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
ای ول من‌اسم لیانا رو دوست دارم خوشنام باشه خواهری  خوشحالم که الان بغلت پره.غصه هات تموم شد

مرررسي خواهر خوبم❤️منم تو رو دوست دارم و اميد وارم خدا جوري بغلت رو پر كنه كه حتي وقت سر خاروندن پيدا نكني مهربوووووونم

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2738
پشت شیر بهش قطره نده .....میکسچر اصلا برای ریفلاکسی ها خوب نیست.......کولیف یا بی بی کولیک بهتره الب ...

جدي ميگي پاشا جون من اصلا نميدونستم ميكسچر خوب نيست واسه رفلاكس مرررسي بهم گفتي... از دست اين دكترا همش بايد حرص بخورم ...

جديدا دو سه روز يك بار شكمش كار ميكنه وقتي هم كار ميكنه خيلي تلاش ميكنه و انگار اذيت ميشه و اولش هم خشكه

اين طبيعيه به نظرت ؟ وقتي شكمش كار نميكنه به مقعدش روغن زيتون ميزنم و مكسيچر ميدم بعد يه بار شكمش كار ميكنه 

الان دو هفتس اينجوريه...  كار خاصي انجام بدم پاشا جون؟

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
جدي ميگي پاشا جون من اصلا نميدونستم ميكسچر خوب نيست واسه رفلاكس مرررسي بهم گفتي... از دست اين دكترا ...

سلام باروغن زیتون اروم‌اروم‌جهت عقربه های ساعت دورنافش رامیتونی ماساژ بدی پاهاشم حالت دوچرخه تکون‌بده اروم‌اروم‌ ک روده هاش راحتتر تخلیه بشن 

رها جون بیا خبر بده از خودت و نی نی @raha_oo    

نی نی سقط شد بهار جون😔😔😔😔

آزمایشات ایمنی و انعقادی هم انجام دادم مشکی نداشتم پارسال هم آزمایشات ژنتیک رو انجام داده بودم

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
بسلامتی مبارکه😍😍 چون میگذرد غمی نیست🥰 انشالله واکسن های بعدی کمتر اذیت بشه😍 خداحفظش کنه😍😘عک ...

ممنونم عزیزم💐❤️💐

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
آره کارن کوچولو نزدیک ۲ماهشه اگر اشتباه نکنم ی شیرین پسریه خوردنی

فدات شم خاله ثمین کارن😘😘😘😘

نی نی سقط شد بهار جون😔😔😔😔 آزمایشات ایمنی و انعقادی هم انجام دادم مشکی نداشتم پارسال هم آزمایشات ...

وای چرا رها؟ بخدا پیامتو خوندم دلم یهو ریخت؟ دکترت چی گفت. هفته چندم بودی مگه قلب تشکیل نشد

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه تا۷سالگی خییییلی ستمه 😲😲😲😲😲من پسربزرگمم دیرحرف زد بردمش گفتاردرمانی حالا خداکنه آراز فسقلی ...

ان شاءالله که آراز کوچولو بلبل زبونی کنه براتون هرچه سریعتر

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706