2737
2739
وای عزیزم فک کنم  مثبتی😍😍 وگرنه تاثیر امپول اینقد نمیمونه ...بیبی چک من هم روژان بود وهاله کم ...

امیدوارم همینطور باشه ته دلم هیچ امیدی ندارم، اوووو طبیعی یکم ریسکش بالاست، انشاا... که چیزی نیست اگر میتونی یک بی بی چک تست کن عزیزم امیدوارم که نباشی واقعا سخته 😘😘😘

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
امیدوارم همینطور باشه ته دلم هیچ امیدی ندارم، اوووو طبیعی یکم ریسکش بالاست، انشاا... که چیزی نیست اگ ...

نا امیدنباش وقتی بیبی چکات هرروز هاله داره وپررنگترمیشه حتما خبری هست ...آره خیلی بده دیروز فهمیدم دخترعمم ناخواسته باردارشده البته بچه اون ۱۴ماهشه ،  بیرون نمیرم میترسم به شوهرم بگم بیبی چک بگیره ...امیدوارم خوش خبرباشی رهاجون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نا امیدنباش وقتی بیبی چکات هرروز هاله داره وپررنگترمیشه حتما خبری هست ...آره خیلی بده دیروز فهمیدم د ...

عزیززززم انشاا‌‌‌... که تا قبل از اینکه بخوای به همسرت بگی پریود میشی عزیزم😘😘😘، امیدوارم واقعا خبری باشه این ماه عحیب دلم میخواد همش بغض دارم 😔

بچه هایی که دو بار تحربه ی بارداری دارید علائمتون تو هر دو بارداری مثل هم بود؟ من بارداری قبلیم که سقط شد وسط سیکل سردرد و معده درد شدید داشتم و روز ۲۱ سیکلم به مدت دو روز لکه بینی، حالا همش دارم با اون موقع قیاس میکنم میگم پس باردار نیستم

@nazaniin74

@نیلورخ‍ 

چرا نازنین آبی نمیشه

2728

سلام بچه ها 

مرسی از احوالپرسیهاتون، من خوبم

به ivf فعلا فکر نمیکنم برای همین خیلی آرامش دارم

سایت هم نمیام الکی استرس بهم میده، واقعا بچه همه چیز نیست

به این نتیجه رسیدم که شد شد، نشد هم فدای سرم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
🥲🥲🥲🥲 گاهی گمان نمیکنی اما در هین ناباوری می‌شود خدارو چ دیدی شاید شد با این تفاسیر و اطلاعاتی ...

میدونی خیلی لوس شدی آره؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بنظرت چه بیمارستانی برم؟ الان وضعیت مالی مون خیلی بهتر شده  سعید وانت خریده با اونم کار میکنه ...

الهی شکر خیلی برات خوشحالم 

فاطی یادته ی روزایی برا پول دارو سعید گریه میکرد 

خداست دیگه همونطور که به وضعتون سر و سامون داد قطعا ی بچه هم بهتون میبخشه

خصوصی تقریبا تا ۱۵ تومن رو در نظر بگیر دیگه با داروها

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
@samin11   سلاممممم گلی حالت خوبه  انشالله 😍😍😍😍چقدر دلم براتون تنگ شده بود خعلی وخته ...

سلام خانم چطوری چرا نمیای مسخره

بچه هات خوبن؟بزرگ شدن حسابیا

2740
سلام قشنگم خوبم شکر خدا تو خوبی والا درگیر زندگیم ... نه بابا هنوز ننه نشدم .. تو چطوری چه خبر در چه ...

الحمداله میگذره

چند تامون موندیم از بچه های قدیم 

کی این طلسم شکسته میشه خدا داند.سراغ ای وی اف برو

سلام عشقم خوبی دلم برات تنگ شده بود دختر بیا اینجایکم غربزن 😃 نمیدونستم سرکارمیری حسابی خسته میشی پ ...

از غر زدن گذشته دیگه .همسر نیز رفته راه دور کار میکنه هه هه تنهام

آخ گفتی ..... آخه جالب اینجاست میاد نصیحتم میکنه میگه باید خیلی محبت و توجه کنی تا جذب بیرون از خون ...

چقدر پررو

بهش بگو کسی که فکرشو میکنه قطعا جذبی هرکاری هم من بکنم آب در هاون کوفتنه

عجب دم در اورده حالا تهدید هم میکنه

سلام بچه ها تو رو خدا بهم جواب بدید من الان پنج یا شش روز قبل از موعدم بی بی چک منفی شد خییییییلی نا ...

به ی روانپزشک مراجعه کن

دختر بی عقلم روز ۲۱ سیکل میخوای چی ببینی دست و پای بچتو؟زودپزم انقدر توانایی نداره بقران 

عه واقعااااا همون هاله محوهم قبوله ها ...معمولا ۶روز بعد اثر اچ سی جی میره اگه بیبی چک داری هرروز بز ...

نخیر روژان هاله هاش کاذبه جو نده

عه کاش  زودتر میرفتی وآزمایش میدادی ،شوهرت عمل کنه خوبه ،  ایشالا که این سری باردارشدی دار ...

مگه حالیش شد مگه حرف گوش میکرد ی روز میگفت میدم فردا میگفت ندم نمیشه؟انقدر منو حرص داد موهام سفید شده

به ی روانپزشک مراجعه کن دختر بی عقلم روز ۲۱ سیکل میخوای چی ببینی دست و پای بچتو؟زودپزم انقدر توانای ...

واقعا دیوونه شدم ثمین دیگه گفتم نمیزنم تا چند روز بعد از موعد