2733
2739
دخترامن حالم خوب نیست نفسم بالانمیاد بچه هارو خوابوندم نشستم  گوشی تودستم فیلما وعکسای داداشمو ...

الهی بگردم ...خدا دلتو اروم کنه.....بیا هر چی تو دلته بگو عزیزم نریز تو خودت

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی من قربون دلت برم که الان خونه. تو سه هفته ای که بیمارستان بودم اینقد اتفاقات بد دیدم که فاصله م ...

بمیرم برات توهم ، تواون شرایط خیلی سختی کشیدی خیلی روی رحیت تاثیرگذاشته پسردایی منم ۶ماهش بود یه مشکل خونی داشت وتو بخشی بستری بود که بچه های کوچیک که سرطان خون داشتن بودن زنداییم تودوهفته ای که بیمارستان بودن افسردگی گرفت اونقد حالش بدبود همش میگفت بچه من لابد مشکل جدی داره که اینجابستریش کردن ، خداروشکر حال گلپسرت خوبه الهی که دیگه هیچوقت پاتون به بیمارستان کشیده نشه خیلی سخته طفل معصوما چه جونی دارن که اونهمه اذیت میشن ....

منم همش به مامانم میگم قسمتش تا اینجابوده هرکدوممون قراره یه روز بریم ولی اینی که میگم شاید بگید داداشمه وفوت شده میگم ولی داداشم اونقد مهربون بی سروصدا آروم وعاقل وخجالتی بود روزتشییعش انگار عاشورابود همه خون گریه میکردن به مظلومیتش ومظلوم رفتنش بمیرم براش 😔

2731
بمیرم برات توهم ، تواون شرایط خیلی سختی کشیدی خیلی روی رحیت تاثیرگذاشته پسردایی منم ۶ماهش بود یه مشک ...

روح داداشت شاد همیشه خوبا زود پر میکشن...

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
قربون دلت مهربونم خدا بهت صبر و آرامش بده فکر میکنم خواهر یا برادر دیگه ای هم نداری درسته؟ الان امید ...

دوتاخواهردارم یکیش ۷سالشه یکی ۱۷ ... خداروشکر خانواده مامانم خیلی مهربون ودلسوزن همشون هوای مامانمو دارن شوهرم میگه خداروشکر پدربزرگ مادربزرگت هستن توروزای سخته دخترشون پشتش هستن ... من طاقت ندارم بمونم خونشون هرجارو نگاه میکنم داداشمو میبینم دراتاقشو بستیم مامانم نره، میام خونه خودم تنهامیمونم 

2738
روح داداشت شاد همیشه خوبا زود پر میکشن...

پاشاجون دقیقا ۱۷روز قبل داداشم ، خواهرزنداییم فوت شد ۳۳سالش بود بعد از ۱۴سال بعد کلی ای وی اف خدابهشون بچه داد دقیقا پسرش ۲ماه و۱۷روزش بود فوت شد هممون خون گریه میکردیم براش حال خانواده زنداییم خیلی بدبود بچه طفل معصوم مونده بود وسط ..چندروزپیش مراسم چهلمش بود ...همه میگن خوبه که داداشم مجرد بود اگه متاهل بود وبچه داشت سخت ترمیشد ...واقعا نمیدونم حکمت خدارو ....اونهمه سال بچه نداد حالا هم که داد نتونست لذت بچه اش رو ببره 😔😔😔زنداییم میگه هنوز نتونستن برن خونه خواهرش ، بچه میمونه خونه مادرزنداییم اونا هربار بچه رو میبینن دلشون خون میشه 

خیلی خوبه ک😊خداراشکر ولی  مدیریت ندارید

مرسی😀😄

بابا خب یه پیکان داریم که همش خراب میشه 

با یه کولر ک همش خرجش میکنیم😁😁😁

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
وااالا برای دونفر ادم اگه قسط ندارید  خوبه ...میتونید پس اندازهم بکنید

☹☹ خب نمیمونه ک پس انداز کنیم 

ولی از این به بعد میخوام لوازم بردارم برا خونه 

خونه رو هم کاغذ دیواری و اینه کاری کنم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
هیچی بعید نیست تو این راه… ما همه جور مثبتی دیدیم چرا که نشه به امید خدا ❤️

عزیزم امروز زنداداشم از داد..بتاش دویست و خرده ای شد♥

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
2706