2737
2739
خیلی کمه عزیزم 😔 برای کیه؟

برای زنداداشمه..یعنی امیدی نیست؟

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید تکرار کنه انشالله خوب میره بالا

اره انشاالله گفتن پنجشنبه دوباره بره ازمایش بده..جای امیدواری هست عزیزم؟

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
سلام دوستای خوبم یه سوال عدد بتا روز ۱۴انتقال جنین بلاست ۱۸ باشه یعنی چی؟

سلام عزیزم دوست من روز ۱۴بتاش ۲۱بود تکرارکرد شده بود ۵۶ الانم دخترش بغلشه ...ایشالا زنداداش شماهم تکراکنه بتاش خوب بالابره 

2728
خانوما مامانم کروناش مثبت شده منم جمعه اونجا بودم دلشوره گرفتم😔نکنه ماهم مبتلا باشیم چکارکنم بچهام ...

زهراجون این کرونای دلتااگه خدایی نکرده بگیرید  تودوروز مشخص میشه ..به نظرم توخونه ماسک بزن چندروز اگه علائمی نداشتی یعنی نگرفتی ، ایشالا مامانتم زودخوب میشه 

سلام عزیزم دوست من روز ۱۴بتاش ۲۱بود تکرارکرد شده بود ۵۶ الانم دخترش بغلشه ...ایشالا زنداداش شماهم تک ...

انشاالله عزیزم خیلی امیدوارم کردی پناه بر خدا...اصلا دلشو ندارم بگن منفی شده😔

2738
زهراجون این کرونای دلتااگه خدایی نکرده بگیرید  تودوروز مشخص میشه ..به نظرم توخونه ماسک بزن چندر ...

لعنتی خیلی بده 😔مامانم جز خونه مادربزرگم جایی نرفته نمیدونیم ازکجا مبتلا شده 

بعدمادرشوهرم همه جاااااا بدونه ماسک‌میره خداراشکر هیچی هم نمیشه🥵🥵🥵

ممنون گلم حتما

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
هیچی بعید نیست تو این راه… ما همه جور مثبتی دیدیم چرا که نشه به امید خدا ❤️

توکل به خدا...ممنون عزیزم

الان‌ تهران نیستم ولی همون با دکتر خودم ویزیت شدم آزمایش هارو برام نوشت مشکل انعقادی داشتم الی جون ک ...

الهي كه هر چي خيره پيش روت باشه و خبراي خوب خوب بهمون بدي❤️

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
چه خبر خواهر خوبی؟روز چند انتقالی چندتا انقال دادن برات؟دکترت کی بود؟

قربونت برم ثمین جان

شنبه انتقال داشتم،هنوز اول راهم🤦‍♀️

از سه تا جنین یکیش ازبین رفت،دوتای دیگه هم بلاست شدن هم هچینگ

هردو رو انتقال داد

دکترمم همون مثه قبل دکتر امیری

خودت در چه حالی؟

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
خانوما مامانم کروناش مثبت شده منم جمعه اونجا بودم دلشوره گرفتم😔نکنه ماهم مبتلا باشیم چکارکنم بچهام ...

سلام عزیزم.منم یشب پیش بابا ومامانم بودم بابام علایم داشت ولی میگفت رفتم حموم باد زده بهم.بعد دوروز بعدش مامانم وداداشمم علایم دادن.ولی خدارو شکر ما نگرفتیم.الان چند روز گذشته نگران نباش نگرفتین

پسر من تا دو سه ماه پیش همه چی می‌خورد غذاش که تموم میشد گریه میکرد اما الان همش باید دنبالش بدوم که ...

اقا فکر کنم بخاطر گرماست چون پسر منم اینجوری بود یکی دو ماهه هرچی درست میکنم نمیخوره، عاشق موز بود الان ازش فراریه، نیمرو و تخم مرغ اصلاااا میوه هیچی .....

2706