2737
2734
اخه من اصلا شیر و ماست و..نمیخورم امروز دیدم اینطوری شده  گفتم امروز صبر کنم باز اگه تکرار شد ب ...

اگه حساسیت داشته باشه دارومیدن وپرهیز غذایی احتمال زیادهم میگن شیرخشک بدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی خوندم ک تاثیری نداره هر دومون موهامون پرپشته موهای تولدش همش ریخت موی جدید دراورد من دوس ...

سلام نكن عزيزم تاثيري نداره منم موهام كم پشت بود بچگي همش هم كچل كردن كلي هم روغن زيتوناي مخصوص ميزدن اخرم هيچي نشد دختر خودمم تا دوسالگي اصلا مو نداشت كچلم نكردم فقط بلند ميشد با قيچي كوتاه ميكردم الان موهاش خوبه 

خدايا شكرت
2731
سلام پاشاجون خوبی عزیزم لنا خوشگلت خوبه بزرگ شده ؟ من چندباری توخصوصی برات نوشتم پیامام نمیاد انگار ...

سلام ممنونم عزیزم بله داره کم کم جون میگیره خداروشکر ...اصلا پیامی نیامده.......زایمان من داستان داره ....خدا رحم کرد فقط با اون مایع  زود و اورژانسی سزارین  شدم ...دکتر گفته بود یه روز درمیون nst و بیوفیزیکال بشم .....روز 15  خرداد مایه از 7 شده بود 3 سریع زنگ ردم مامای دکتر اونم به دکتر خبر داد ولی پدر دکتدم صبج زود فوت شده بود فکد کن گفتن حال دکتر مساعد نیست منم خودم ناراحت زدم زیر گریه بعد گفت دکتر به بیمارستان سپرده برو دوش بگیر وبرو بیمارستان.....2 رسیدم بیمارستان  4 هم زایمانم بوددکتر کشیک دکتر پاک نژاد بود ویزیتم کرد اما تو اتاق عمل دکتر خودم اومد بالای سرم ودعمل کرد خدا خیرش بده پدرشم رحمت کنه.....فرداشم موقع مرخص شدنم از بهشت زهرا بعد از خاک سپاری پدرش اومد ویزیتم کرد .....اقبال زایمان کردم خیلی راضی بودم 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلام ممنونم عزیزم بله داره کم کم جون میگیره خداروشکر ...اصلا پیامی نیامده.......زایمان من داستان دار ...

😍خدارحم کرده واقعا

خدا نگهدار لنا خانوم باشه 😍زیرسایه پدرومادر بزرگ‌بشه انشالله🥰

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام ممنونم عزیزم بله داره کم کم جون میگیره خداروشکر ...اصلا پیامی نیامده.......زایمان من داستان دار ...

خب خداروشکر مهم اینه که دخترگلت صحیح وسالم بغلته، خداخیرش بده دکترت تو اون  شرایط روحیش اومده وعملت کرده ، منم برای بازشدن بخیه هام رفتم اقبال چندساعتی تو زایشگاه موندم تادکترم ازاتاق عمل بیادبیرون ، خیییلی خوب بود محیطش هم تمیز وکادرش  متشخص بودن ، خداروشکر که زودمتوجه شدی مایع اونقدر کم شده ...برای کم بودن مایع برای نینی  سونو کلیه ومثانه نگفتن  ببرید؟؟  برای پسر من سونو نوشتن با اینکه‌مایع من ۱۳بود توسونو بیوفیزیکال ، ازدکترش پرسید گفت بخاطر کم بودن مایع باید سونوبدین که خداروشکر سونو بردیم مشکلی نداشت 

2738
خب خداروشکر مهم اینه که دخترگلت صحیح وسالم بغلته، خداخیرش بده دکترت تو اون  شرایط روحیش اومده و ...

اره شکر .....قراره یه ماهگی اکو ببرم و اینکه سونو کلی انجام بدم دکتری نگفت اماخودم گفتم نوشته .....البته همه چیز نرمال هست اما باید بررسی بشه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
اره شکر .....قراره یه ماهگی اکو ببرم و اینکه سونو کلی انجام بدم دکتری نگفت اماخودم گفتم نوشته .....ا ...

منم آرازو بردمش اکو ولی دکترگفت دریچه قلبش بازه نگران شدم گفت ۵۰درصد بچه ها تادوماهگی ۵۰درصدشونم تااخر۶ماهگی بسته میشه بهم گفت ۶ماهگی دوباره ببرمش 

2706