2737
2739
مال من ۱۰۸۸ بود عددش بالا و پایین بودنش فرق داره واقعا به من چون خیلی بالا بود گفت تا ۴ ماهگی باید ...

نه ترانه تاثیری نداره خواهر برای من هزاربود هزار هم موند تازه من چند ساله دارم میخورم

خدای من معجزه ای کن برایم به وسعت زره ای از عظمتت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نبات دونفر ازبجه های تاپیکی که هستم بدون علائم فقط با یکم درد کمر همینطوری رفتن ان اس تی  با ای ...

واي اين روزاي اخر هر روز يه استرس و فكر و درد و مشكل جديد داره،ايشالله كه راحت و زود سپري ميشه و ني ني رو سالم بغل ميگيري عزيزم...منم دقيقا ٣٧ هفته از روي ميل شخصي رفتم سونو دادم گفتش بند ناف يك دور افتاده دور گزدن جنين واي ديگه شب و روز نداشتم از استرس تا يذره حركت نميكرد سكته ميكردم به دكتر اصرار كرذم زودتر بيرونش بياره ولي قبول نكرذ و برا دو هفته بعدش يعني ٣٩ هفته نوبت سز زد! خدا رو شكر سر ٣٨ هفته كيسه ابش پاره شد و سز شدم 

درد دستاتم تا ٤-٥ روز بعد از زايمان كامل خوب ميشه من حتي دو تا انگشتم بي حس شده بودن بخاطر سندرم تونل كارپ كه بر اثر ورم مچ دست بود 

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2728
عزیزم عدد ان تی چندبود توسونو ؟ ریسکت پایینه باید سلفری بدی ...نگران نباش ایشالا چیزخاصی نیس 

عه نازنین. خودت داری میگی ریسکش پایینه. هیچ مشکلی نداره سلفری چرا.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان تیت که خوب بود دکترت ندیده آزمایشتو ؟ راستش عدد  مام وپاپ آ مهمه من زیاد سردرنمیارم ...ولی ر ...

نازیییییی کجا ریسکش بالاس  بیست هزاره. نترسونش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
توی اون کادر که مربعه نوشنه فاینال  ریسک ...یکی ریسکش ۱به ۲۵۰ زده اون یکی هم زده ۱به ۱۰۰....&nb ...

نه عزیرم اون 1به250 یه خط استاندارده که برای همه ترسیم میشه اما مستطیل ایشون اون پایبن بافاصله زیاد زیر خط 250 هست. ریسک نهایی هم بیست هزاره ببین زیر جدول نوشته.سمت چپ هم ریسک ها منفی نوشته و.پاییش به انگلیسب نوشته ریسک تموم سندروم ها پایینه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میترسم بخاطر لاکچری بودنش بخش زایمان شلوغ باشه 🥴🥴🥴🥴چرا کلسیم میخورم ولی چون دستام ورم داره دکتر ...

نازی تو توی ماه هفتم اوضاعت چطور بود؟ من دوسه روزه اذیتم. کف پاهام درد میکنه انگار تحمل وزنمو نداره تا پامیشم درد میگیرن. پشتمم که طبق معمول درد داره روی زمین نمیتونم بشینم. کمردردم دارم.همینطور پشت شونه هام  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي اين روزاي اخر هر روز يه استرس و فكر و درد و مشكل جديد داره،ايشالله كه راحت و زود سپري ميشه و ني ...

اره واقعا ساراجون استرس  ادم بیشتر میشه روزای اخر  قراره فردابرم ان اس تی بدم ...من ۳۵هفته سونودادم دکتر گفت بندنافش دورگردنش نیست الانو نمیدونم که پبچیده دورگردنش یانه ....خداروشکر برای توهم بخیر گذشت ...واقعا امیدوارم خوب بشه چون نصفه شبا ازدرد دستام بیدارمیشم وکلی ماساژ نزدم 

عه نازنین. خودت داری میگی ریسکش پایینه. هیچ مشکلی نداره سلفری چرا.

عه اشتباه نوشتم میخواستم بگم ریسکت بالاست ...اخه بهار با ازمایش من فرق میکرد بعد اونجا چیه نوشته سندروم وتریزومی مثبت ؟ 

نازیییییی کجا ریسکش بالاس    بیست هزاره. نترسونش

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️باورکن با ازمایش من فرق میکرد مقایسه کردم ...بعدش براش پیام گذاشتم که اشتباه کردم خدامنو ببخشه 

نازی تو توی ماه هفتم اوضاعت چطور بود؟ من دوسه روزه اذیتم. کف پاهام درد میکنه انگار تحمل وزنمو نداره ...

من دقیقا ازماه هفتم دوباره تهوعم شروع شد وزنم بالارفت و بخاطر مصرف اهن وکلسیم معده درد داشتم هنوزم دارم کف پاهامم زیادوایمیستادم دردمیگرفت 

2706