2733
2739
چشم عشقم .دعای مخصوص ثمین برا تک تک شماها کی میری سونو قلب؟من منتظرم تعیین جنسیت کنما

انشالله ایندفعه دیگه نتیجه میگیری سال دیگه وقت نداری سرتم بخارونی 😍😄 انقد کیف میده ازین دعاها کردن برای بقیه

راستی ثمین جان چجوری میشه عکس گذاشت من یه سونوی قلب بذارم برات😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي واي كوثر واكنشش خيلي شديده خواهر در حد اگزما اينا نيست كه..جهشي مياره بالا يعني نيم متر اونورتر م ...

ای وای پس جلو خودتو بگیری بهتره سریع تر درمان میشع

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2731
انشالله ایندفعه دیگه نتیجه میگیری سال دیگه وقت نداری سرتم بخارونی 😍😄 انقد کیف میده ازین دعاها کردن ...

انشالله انشالله

خواهر والا دقیق نمیدونم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1290296/دوستان-اقدامی-گرامی-بیاین-دورهم-باشیمتل-نداریم-گذا ...

دیگه همینجا بمونیم هی اینور و.اونور بریم پیاما هم پخش میشه.اونجام سنگین شده خیلی

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم عشقم .دعای مخصوص ثمین برا تک تک شماها کی میری سونو قلب؟من منتظرم تعیین جنسیت کنما

مررررسي مهربونم😘 قلب رفتم ثمين جونم ☺️☺️همون روز كه هماتوم داشتم قلبشو ديدم😭😭تنها اميدم همونه كه با اين لكه بيني و درد  زير دلم خودمو آروم ميكنم  يه عكس بيكيفيت دارم بزارم برات😍

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2738
فدات خوبم شکر لنا خوبه خودت چطوری خواهر دعام کن دیگه بدنم نمیکشه روزی ۱۱تا قرص فعلا میخورم  خ ...

فدات لنا هم خوبه ،میدونم خیلی اذیت شدی این همه مدت ،قوی باش ،بالاخره این همه سختی و زحمت نتیجه میده

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
بذااااار 😃😃😃

😁باشه بزار ببينم اوندفعه چه جوري عكس گذاشته بودم يادم رفت🤦‍♀️🤦‍♀️

چي بايد سرچ ميكردم تو گوگل?🤦‍♀️

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2706