2737
2734
من میخوردم مشکلی نداره بگرد بدون شیر خشکشو پیدا کن من خریدم برا خودم مارگارین سفره بهاران بخر من ت ...

اتفاقا ايني كه خريدم و امروزم ازش خوردم روش نوشته مارگارين سفره بهاران گل..تركيباتش نوشته مارگارين سفره،اسمي از شيرخشك نبرده..همين خوبه؟ميشه خورد؟ يعني اينقد ذوق كردم صبحونه چيزي جز نون و مربا تونستم بخورم☹️

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا ايني كه خريدم و امروزم ازش خوردم روش نوشته مارگارين سفره بهاران گل..تركيباتش نوشته مارگا ...

اره بخور درکت میکنم😂

نهایت خدایی نکرده واکنش بده متوجه میشی

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
وای مبارکه حالا اسمشو میخوای چی بذاری😍

هنوز جدی بهش فک نکردم حتی یه جورابم نخریدم  من وسواسی گرفتم میگم تا انومالی نرم و اکو ندم خیالم راحت نشه خودمو زیاد درگیر نکنم!!انشاالله بعدش هم خریدشو میکنم هم اسم انتخاب میکنیم.البته همسر و مامانم میگن سامیار.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اره بخور درکت میکنم😂 نهایت خدایی نکرده واکنش بده متوجه میشی

اي واي كوثر واكنشش خيلي شديده خواهر در حد اگزما اينا نيست كه..جهشي مياره بالا يعني نيم متر اونورتر ميريزه استفراغش

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
@بیدمجنون     @دلم_نی_نی_میخواد   @fari5   @مامان_سبحان۹۷   بچه ...

سلام عزیزم خوبی چخبر وای چقد دنبالتون گشتم 

دوبارم شما ومهناز جان منشنم کرده بودین آمدم دیدم اونم قفله 

فدات بشم. از خودت چخبر 

2738
سلام عزیزم خوبی چخبر وای چقد دنبالتون گشتم  دوبارم شما ومهناز جان منشنم کرده بودین آمدم دیدم ا ...

قربونت عزیزم منم هستم پریود شدم امروز روز دوم‌ پریودمه اومدم دارو بگیرم برا پانکچر.و باز هم‌تلاش و باز هم ثمین اوو و ف.

اینبار موفق میشم دیگه 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم جواب آزمایشم اومدA.M.Hعددش پنج ممیز۷۶هست رنج آزمایشگاه نه دهم تا ۹ممیز۵هست .مال من خوبع؟

آره خداروشکر 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اره حالا امتحانی برو جلو ،ان شاءالله خوب باشه ،بچه اذیت نشه ،

روشنک جون پای نینیم خوب نشد امروز رفتم پمپرز گرفتم ببینم چی میشه اگه باز بهتر نشه میبرمش دکتر به نظرت من که شیر گاو میخورم و تخم مرغ حساسیت نده به اونا. 

روشنک جون پای نینیم خوب نشد امروز رفتم پمپرز گرفتم ببینم چی میشه اگه باز بهتر نشه میبرمش دکتر به نظر ...

ممکنه حساسیت باشه ،بله شیر گاو لبنیات تخم مرغ البته متخصص اینجا ملودی هست اون اطلاعاتش بالاست ولی حتما ببر دکتر ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706