2737
2734
مرسی عزیزم 💕💕💕 من که نمیتونم نزنم طاقت ندارم! اما چون دکترم hcg داده که روز اول و سوم و ششم بعد ا ...

روز سیزده یا چهارده بزن پس

خیلی زود نزن استرس نده ب خودت

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم 💕💕💕 من که نمیتونم نزنم طاقت ندارم! اما چون دکترم hcg داده که روز اول و سوم و ششم بعد ا ...

عین خودمی ...😝منم از روز 10 زدم مثبت شد درستم بود .4 روز بعد از تزریق hcg🙈...صبر نکردم تا روز 15 ازمایش بدم هر روز زدم تا روز 13 که ازمایش دام روز 15 تکرار کردم ....انشاله عکس یه بی بی خوش رنگ برامون میزاری 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2728
ببین اونجا کارهاشون علمی تره ولی مشکل اینه که روالشون رو‌برای شرایط خاص تغییر نمیدن اینجا شلوغ پلوغ ...

هردمبیله اینجا.خدا خودش رحم میکنه باخودش میگه اینا که اینطور پیش برن بدبخت میشن بذار خودم کارا رو جور کنم.   عیب نداره انشاالله تو همین شیرتوشیریا تو هم مث بقیه کارت جوربشه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بله عزیزم دکتر که چیزی نگفت درباره استراحت کردن یا نکردن اما خودم میخوام سه روز اول رو بیشتر استرا ...

خوب الحمدالله.الهی دلت شاد شه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بچه ها دکتر به شما قرص پردنیزولون داده برای انتقال؟ اگر داده تا کی ادامه دادین؟ مربوط به مشکل ایمنی ...

تا هفته ۱۲ اونم یواش یواش باید قطع کرد

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بچه ها دکتر به شما قرص پردنیزولون داده برای انتقال؟ اگر داده تا کی ادامه دادین؟ مربوط به مشکل ایمنی ...

من قسمت اخر سوالتو فقط میدونم. آره سیستم ایمنیتو سرکوب میکنه که بچه رو پس نزنه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به من داده فعلا هم دارم ميخورم تا برم ويزيت چون تماس گرفته بودم گفت ادامه بده فعلا همه داروها رو طبق روالي كه داشتي

واسه مشكل ايمني

مشكل اتهاب رحم و ساير موارد😉

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2706