2737
2734
اره بدک نبود ولی اخری تواتاقشون واسه همراهم تخت داشتن خوب بود ...نبابا ثمین ازجونم سیر شدم برم دولتی ...

من بیمارستان اقبال دنیا اومدم نازی 😍

مامانم اصرار میکرد پسرمو برم اقبال

دراین حد پایه ی لاکچری بازیه 😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیمارستان اقبال دنیا اومدم نازی 😍 مامانم اصرار میکرد پسرمو برم اقبال دراین حد پایه ی لاکچری با ...

منم بابک به دنیا اومدم 😉داداشمم ....اقبال بیمارستان بدی نیستا ولی من پارسال کورتاژ شدم بستری بودم بخش زنان واتاق عملشون خیلی خوب بودن کادرشون خوش اخلاق بودن ولی پرستارای بخش زنان اصلا رسیدگی نمیکردن واسه هنین دوس ندارم برم ورسیدگی نکنن 

2731
اره والا منم زیاد خوشم نمیاد ازتجملات میگم اینایی که اینهمه هزینه کردن حداقل کرونا نبود کل فامیلشون ...

😁😁😁😁

چمیدونم والا

آدم داشته باشه هم این کارا یجوریه...

نمیدونم

البته دراون حدی که تو گفتی خوبه ها،منم دوست دارم ولی اینا دیگه گندشو درآورده بودن 😁😁

بچه دار شدنو کردن یه عامل خودنمایی

کا ن  میمونه عایا 🤔

نه ولی نمیدونم چرا انقد ازون حالم بد میشه

از اول ازدواجمون همش همون بوده ها اما بعده سقطم شدیدا ازش حالم بهم میخوره 

نمیدونم چرا اینجور شدم

بعده دخترم دیگه به هیچ وجه نتونستم قرص بخورم بعد سقط نتونستم وسیله استفاده کنم فک کنم بعده این سومی کلا نتونیم کاری کنیم😂😂😂😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
نمیری 😂😂😂😂

😂😂😂😂والا 

اینجور بگیم دلمون نسوزه😂😂😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2740
😁😁😁😁 چمیدونم والا آدم داشته باشه هم این کارا یجوریه... نمیدونم البته دراون حدی که تو گفتی خو ...

دقیقا اخه من دلم میسوزه واسه اون پولا اخه که چی بشه واسه یه  شب اینقد تدارک 😕😕😕😕بالاخره سلیقه ایه دیگه 

زنداییت چقدر تاریخ زایمانو جلو انداخت؟

فک کنم ۳۶هفته به دنیا اورد یا ۳۶هفته و۲روز دقیق یادم نیس ولی خب ۳۸ باید سزارین میشد دیگه ...اونم خیلی لاکچری پسنده  😁همه چیش لاکچریه والا اون مدش با مانمیخوره 😁😁

اینا واقعا حال ارایش دارن من یه فیلمی داشتم  تازه از اتاق عمل اورده بودنم بخش به هوش نیومده بود ...

😂😂😂

وای چه حیف شد نازی

دیگه اون فیلمو نداری یعنی؟

اتفاقا همون قشنگه، نچراله نچرال 😂😂😂😂

نه ولی نمیدونم چرا انقد ازون حالم بد میشه از اول ازدواجمون همش همون بوده ها اما بعده سقطم شدیدا ازش ...

فک کنم کلا ببوسی بذاری کنار 😁😁😁😁من دوسال قرص میخوردم 

😂😂😂 وای چه حیف شد نازی دیگه اون فیلمو نداری یعنی؟ اتفاقا همون قشنگه، نچراله نچرال 😂😂😂😂

نباااااابا ندارمش دیگه یهویی دزدین 😄😄😄😄اگه میموند که هردفعه نگاه میکردم افسردگی میگرفتم 😁

اتفاقا داشتم اونزوز بهمین فکر میکردم که لابد وقتی میگن 130 میلیون هزیتشه، مهمونا که میان عیادت زائو ...

آفرین ولی ذهن من اصلا اینچیزا رو پیشبینی نکرد،لامصب پیشبینی هاتم خوبه آخه😁😁😁

لباس مخصوصم داشت خانمه

بنظرمن خیلی مسخره اومد حقیقتش