2733
2739
من یه کلیپ دیگه م دیدم خانمه رو بعد زایمانش قشنگ آرایش کرده بودن در حد عروس فکرکنم همون بیمارستان ...

اتفاقا داشتم اونزوز بهمین فکر میکردم که لابد وقتی میگن 130 میلیون هزیتشه، مهمونا که میان عیادت زائو باید شیک و ارایش کرده باشه و پذیرایی از مهمونم داشته باشن! چقد من نابغه ام که ذهنم درگیر این لاکچریا شده  

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من بعد چیکار کنم که هم ،به قرص حساسیت دارم هم اگه کا.... استفاده کنه من نمیدونم چه ربطی داره که ...

دیگه لاکچری بودن دردسر داره!

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بااااااابا لاکچریییییی ....لاکچریا پیش توهیچی نیستن اصلاااا بهترین موردشم همین صفحات تاپیک بوده که ق ...

نه مامانم هیچی هیچی درد نداشته و کلا لگنش کوچیک بوده طبیعی نمیتونسته،سز شده

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
اخرین پریودت مگه کی بود؟

۳۱ مرداد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2731
زندایی من پسرشو زودتر تاریخ ۷/۷/۹۷بدنیا اورد 😕مثلا رند باشه 😉برای من اصلا مهم نیس .شوهرم تولدش ۲۰/ ...

ب نظرم تاریخ رند اصن چیزه مهم و شگفت انگیزی نیس

خب پس اون چیزی که وارد میشه به بدنت موجود خارجی تیست 🙊🙊🙊.😂😂😂😂😂چطور با اون میسازه 😁😁😁😁

اون نمیاد بمونه که،رفت و آمد داره😂😂😂😂

دیگه لاکچری بودن دردسر داره!

گل گفتی😂😂😂😂😂😂😂😂

تویه تاپیکه دیگه بودم خانومه دوتا بچه داشت با ایودی سومی رو بارداره دستگاهه هم هنوز تورحمشه 😂

اشنا ما سه تا داشت چهار ماه بعد زایمان چهارمی رو باردار شد با ایودی

2738
اره بدک نبود ولی اخری تواتاقشون واسه همراهم تخت داشتن خوب بود ...نبابا ثمین ازجونم سیر شدم برم دولتی ...

دو سال پيش دوست من پيامبران زايمان كرد اصلا راضى نبود. حتى بچه رو نميبردن پوشكشو عوض كنن ميگفتن به ما ربطى نداره! در حاليكه من پاسارگاد بودم ميگفتن اصلا خودتون پوشك بچه رو عوض نكنيد زنگ بزنيد به ما. ميبردن اتاق نوزادان پوشك عوض ميكردن مياوردن

دستتون درد نکنه انشاالله خیرش به زندگیتون برمیگرده.اره بابا فعلا که فسقله و پیش خودتون میخوابه اتاق ...

مرسی عزیزم الهی خدا به همه برسونه من یه دوستی دارم خیلی مهربونه  خدا خیرش بده اینقد ادم خوبیه تا جایی که بتونه به همه کمک میکنه 😍اره دیگه توخوبه خونت سه خوابه بعد این جوجه دست به کارشو واسه دومی اتاقشم که اماده داری 😉

اتفاقا داشتم اونزوز بهمین فکر میکردم که لابد وقتی میگن 130 میلیون هزیتشه، مهمونا که میان عیادت زائو ...

😁😁😁😁😁هممون درگیر این لاکچریا شدیم 😂😂😂😂ماهممون لاکچری ایم از اینا بهتریم 😉😉😉😎😎😎😎😎

دو سال پيش دوست من پيامبران زايمان كرد اصلا راضى نبود. حتى بچه رو نميبردن پوشكشو عوض كنن ميگفتن ...

ای وااااای راست میگی من هنوز به مرحله ی تحقیق نرسیدم پس اگه پیامبران اونقد بد باشه باید برم صارم ببینم اونجا چطوریه  زندایی من صارم بود راضی بود ...من از اقبال اصلا خوشم نیومد رسیدگیشون اصلا خوب نبود ...بابک هم تاحالا نرفتم نمیدونم چطوریه ...خیلی دوس داشتم برم بیمارستان بهمن ولی دکترم اونجا نمیره