2733
2734
خب راست میگه اون موقع ام لاکچریه واسه خودش اصن ۱۴۰۰ همش لاکچریه نه دولتی نری تو این اوضاع کرونا ب ...

خودمم بدم میاد ازاین لاکچری بازیا 😂😂😂شوخی میکنه دیکه ...نبابا دولتی نمیرم  😐

ب چی دست ب کار میشی؟

فرزند بعدی😂😂😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم بدم میاد ازاین لاکچری بازیا 😂😂😂شوخی میکنه دیکه ...نبابا دولتی نمیرم  😐

آره بابا تاریخ لاکچری چیه دیگه،تاریخ باید پر از عدد جور واجور باشه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
الان بگرد تو این تاپیک از همتون لاکچری ترم الان نگاه کردم دیدم در کمال تعجب صفحه ۱۰۰۰ ۱۰۲۰ ۱۰۳۰ ...

بااااااابا لاکچریییییی ....لاکچریا پیش توهیچی نیستن اصلاااا بهترین موردشم همین صفحات تاپیک بوده که قشنگ رفتی و بررسی کردی👏👏👏👏👏 تولدت چه باحال بوده بنده خداا مامانت چرا دیر رفته خب درد نداشته 

2731
منم دیدم قشنگ بودن حتی اون اتاق ۵۰۰ تومنیشم بد نبود  واقعا میبرتت بیمارستان دولتی؟ نه بابا ای ...

اره بدک نبود ولی اخری تواتاقشون واسه همراهم تخت داشتن خوب بود ...نبابا ثمین ازجونم سیر شدم برم دولتی 😐😐😐😐دکترم اقبال وبابک وصارم وپیامبرانه ...منم احتمالا یاصارم برم یا پیامبران ..ازاونجایی که پیامبران خیلی نزدیکه بهمون احتمالا اونجا برم اگه خدا بخواد 

ای خدا منم اون کلیپ رو دیدم آدم تعجب میکنه بعضیا دغدغه شون چه چیزاییه... لذت به دنیا اومدن یه بچه ...

اره والا منم زیاد خوشم نمیاد ازتجملات میگم اینایی که اینهمه هزینه کردن حداقل کرونا نبود کل فامیلشون میومدن ملاقاتشون اتاق لاکچریشونو میدیدن به دلشون نمیموند 😂😂😂😂😂من درحدتزیین ساده  دراتاق و یه چندتا چیز کوچولو تواتاق واسه فیلم برداری دوس دارم قشنگ میشه وگرنه کیک وتور وروتختی واینا اضافیه 😕خدامیدونه داشتن این کارارو کردن یا پدر ، شوهرشونو دراوردن واسه هزینه این اتاقا 😁

قربونت تو چشات خوب میبینن تو که تهرانی کلی چیزای ناز گیرت میاد من زیاد برا پسرم لباس نخریدم فقط تا ...

توهم که خریدات ازتهران بوده 😉😉😉منم زیاد نمیگیرم چون برای رضامامانم تا ۷سالگی خریده بود اندازه ی خیلیاش مناسب فصلی که بودیم  نبود و نو موندن ...دادم به این واون الان فکر میکنم میگم کاش کفشای خوشگلشو نگه میداشتم فقط دوسه جفت واسه یادگاری نگه داشتم ...

من امروز حساب کردم دیدم عههههه سه ماهم امروز تموم شده اخه چون پری و سونوم یکی نیست یذره یادم میره ...

اخرین پریودت مگه کی بود؟

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
کدوم کلیپ این کلیپه ک هتل بیمارستان بود فوق لاکچری تزئین شده بود

اره هتل بیمارستان گاندی ...قشنگ بودش ولی اضافی بود خیلی چیزاش،  من فقط ‌اینو دوس داشتم که اتاق اخریه تخت برای همراه هم داشت چون اکثرا یه کاناپه میذارن  ..

آره بابا تاریخ لاکچری چیه دیگه،تاریخ باید پر از عدد جور واجور باشه

زندایی من پسرشو زودتر تاریخ ۷/۷/۹۷بدنیا اورد 😕مثلا رند باشه 😉برای من اصلا مهم نیس .شوهرم تولدش ۲۰/۲هستش این فسقلم دکتر واسه ۱۶ اردیبهشت تاریخ داده اگه دوهفته زودتر سزارین بشم همون حدود اول یادوم اردیبهشت میشه 

من یه کلیپ دیگه م دیدم خانمه رو بعد زایمانش قشنگ آرایش کرده بودن در حد عروس فکرکنم همون بیمارستان ...

خوش بحالشون چه دغدغه های ساده ای دارن

مثل من و امثال من میکشیدن به این‌چیزا فکر نمیکردن

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من یه کلیپ دیگه م دیدم خانمه رو بعد زایمانش قشنگ آرایش کرده بودن در حد عروس فکرکنم همون بیمارستان ...

اینا واقعا حال ارایش دارن من یه فیلمی داشتم  تازه از اتاق عمل اورده بودنم بخش به هوش نیومده بودم رنگم عین گچ سفید بود مثله جنازه بودم خودم میترسیدم 🤐🤐🤐🤐گوشی شوهرمو دزدین تواون بود ..حالا هرکی ببینه  باید بره نماز  وحشت بخونه😂😂😂😂

نه بهار قصد ما تک فرزندی بود کل وسیله هاشو دادم به یه اشنایی تخت کنارمادرهم نگه داشته بودم نوعه نوبو ...

دستتون درد نکنه انشاالله خیرش به زندگیتون برمیگرده.اره بابا فعلا که فسقله و پیش خودتون میخوابه اتاق و وسایل زیادی لازم نداره.تا انشاالله میرید خونه جدید سخت نگیرید

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40