2737
2734
ایشالا پسرت بهتر میشه وخوابش درست میشه بیچاره بچه اذیته خودشم ....کاش یکی نگه داره توی طول روز چندسا ...

تو روز میخوابه

من نمیدونم چمه هر کار کنم خوابم نمیبره

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
من صبحانه ام شده بود نون و عسل و چايى شايد مثل پسر پريسا خوب شد تا دوماهگى

ان شالله😞

باز گریه میکنه هیچ کنار میایم

شوهرمو بابام گیجمون میکنن هووف

الان عصبانی ام دلم میخواد غر بزنم😂

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبا چی ؟ بدی شوهرت یامامانت نگه داره بخوابی 

شبا خوابم میاد

صدای مهدیار تو سرمه اروم نمیشه نمیتونم بخوابم😟

2728
اینا طبیعی هست تا جایی ک میدونم ناراحتی نداره بعد زایمان برمیگرده ب حالت قبل بستگی ب پوست دارم من ف ...

عه اخه میگفتی کشاله رامتم تیره شده بود 🤔یامن اشتباه میکنم ...دور سینه که اره طبیعیه من مشکلی با اون ندارم با اون پایینیا 😐

شبا خوابم میاد صدای مهدیار تو سرمه اروم نمیشه نمیتونم بخوابم😟

من چنان میخوابیدم با تکون ولگد بیدارم میکردن 😂😂😂😂😂😂 باور کن کوثر انگاری بیهوش میشدم هیچی نمیفهمیدم یهو میدیدم شوهرم ومامانم ویه بچه که از گریه کبود شده بالاسرمه 😁😁😁😁

عه اخه میگفتی کشاله رامتم تیره شده بود 🤔یامن اشتباه میکنم ...دور سینه که اره طبیعیه من مشکلی با اون ...

نه تیره نشده بود

من زیاد تغییر نکرده بودم

شاید ی درجه خیلیی کم تیره شده بود کل بدنم

من چنان میخوابیدم با تکون ولگد بیدارم میکردن 😂😂😂😂😂😂 باور کن کوثر انگاری بیهوش میشدم هیچی نمیفه ...

والا تو خوب بودی😂😂😂😂😂😂😂

شوهرت غر نمیزد؟ شوهر من کچلم کرده 

دیگه از اتاق میندازیمش بیرون بره اونور بخوابه

2738
نه تیره نشده بود من زیاد تغییر نکرده بودم شاید ی درجه خیلیی کم تیره شده بود کل بدنم

اهان خداروشکر شانس اوردی منم بدنم سفیده ولی اونارو باید یه کاریش کنم لیموترش میگن خوبه 🙊دیگه هرکاری ازدستم بربیاد میکنم زشت نشم 😕

اهان خداروشکر شانس اوردی منم بدنم سفیده ولی اونارو باید یه کاریش کنم لیموترش میگن خوبه 🙊دیگه هرکاری ...

بیخیال خوبم نشد برو لیزر حل میشه

فدا سر جوجه😍

والا تو خوب بودی😂😂😂😂😂😂😂 شوهرت غر نمیزد؟ شوهر من کچلم کرده  دیگه از اتاق میندازیمش بیرو ...

نبابا بیچاره میگفت توروخدا پاشو، بچه گناه داره 😁من مادر نمونه ای بودم کلا ... دست خودم نبود که بیهوش میشدم تا ۱۷روز واقعا توحال خودم نبودم ...بعدشم  رضاسینمو نگرفت سر شیشه شیرو میذاشتم ازرو اون میک میزد منم کلافه میشدم اینم گرسنه اش بود گریه میکرد شوهرم فکر نیکرد شیر ندارم میرفت ۳نصفه شب  کمپوت ومیوه میاورد میگفت بخور شیر داشته باشی 😐

نبابا بیچاره میگفت توروخدا پاشو، بچه گناه داره 😁من مادر نمونه ای بودم کلا ... دست خودم نبود که بیهو ...

فکر کنم اون اثرات بیهوشی بوده تو بدنت

اخه خواهر شوهرمم میگفت ماه اول همش خواب بوده

کوثر من خیلی تنبل شدم اصلا به خودم نمیرسم 😔یکم پیش داشتم بدنمو نگاه میکردم حسابی پهن شدم کشاله ران ...

عزيزم اينا هورمونيه هر كارى الان بكنى فايده اى نداره بعد زايمان زود برميگرده به حالت عادى 

بهشون فكر نكن

2706