2733
2739
الهی شکر که عمل نمیشی عزیزم بعد پریروز چی میگفت جو گرفته بودتش تخمدان رو کلا محو کرد از نظرها

موندم بخدا 

به قول یکی از دوستام میگفت این مراکز ناباروری توی جلسات اول بددددترین چیزها و احتمالات رو برات می‌گن که اگه آخرش نشد، طلبکارشون نشی

بگن ما که گفتیم شانس خیلی کمه

امید بخدا ایشالا که تخمدان چپ هم از خر شیطون میاد پایین و‌برمیگرده سر جاش 

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
سلام عزيزم، مرسى. فربد جون بهتره؟ الرژى به برنج يه چيز نادريه. بعدشم مگه تو خودت اين همه وقت برنج ن ...

قربونت مرسی 😘 بهتر شده نمیدونم از چی بود اگه از فرنی بود بدتر میشد . اره یک ساعتی طول میکشه پخت فرنیش😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم شیرم خیلی خوب بود الان ۳ روز که بهش ندادم با اینکه دوشیدم ولی خیلی کم شد... به مرور احتم ...

منم فکر کردم قطع کنم ولی دلم میگیره حس میکنم خیلی سختم بشه خودمم خیلی ضعیف شدم اخه ولی فعلا ادامه میدم توکل به خدا

حالا شما مجبور بودی واقعا ،هم خودت راحت تری هم نیکان جون اذیت نمیشه😘⁦☺️⁩

2728
نه عزيزم، نباتم نميريزم چون ميگن دستى درست ميشه ممكنه توش ناخالصى يا الودگى داشته باشه. بچ ...

من نبات یه کوچولو میریزم که سردی برنجو بگیره  شیرخشکم گفتم پپتی جونیور خریدم اوایل میخورد الان دوست نداره دیشب اومدم 30 تا درست کردم یکمی نبات انداختم خورد دوباره 60تای دیگه رو بدون نبات درست کردم اونم خورد 

اگه نبات ننداخته بودم داخلش داشت مقاومت میکرد نخوره😆

اره پاهاش 😍دستاش انگشتاش ستون فقراتش بینیشو همه چیو ،یه سی دی هم اا ولی نه تو لبتاپ بازمیشه نه تودی ...

ای جون چه هیجان انگیز...کوچولوی 20 سانتی😘😘

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلام به روی ماه تک تکتون بامداد ۹۹/۹/۹ شما نکو باد❤️ رفتم دکتر گفت ۸ میلی متر بقایا تکون نخورده(جا ...

سلام عزیزم ...به دکتر میگفتی چند مدل حرف میزنی یه بار میگی کمه یه بار میگی زیاده ذخیرت...بازم خداروشکر اره متیل قرص خوبیه اگه دکتر من بهم میداد دیگه هیسترو لازم نبود بقایای من دیگه چسبیده بود به رحمم با پریود هم دفع نشد که مجبور با هیسترو شدم ....انشاله قرص رو پیدا کنی و دفع بشه و بری برای اقدام به بارداری

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

سلام دوستان بلاخره دیروز جراحی شدم و امروز مرخصم کردن، خیلی درد کشیدم به اندازه‌ی درد زایمان امیدوارم هیچ کسی تحربه نکنه، امیدوارم همه بارداری سالمی رو پشت سر بگذارند🙏🙏🙏🙏 

2738
منم فکر کردم قطع کنم ولی دلم میگیره حس میکنم خیلی سختم بشه خودمم خیلی ضعیف شدم اخه ولی فعلا ادامه می ...

آره عزیزم من که مجبور شدم با اینحال شب اول خیلی سخت گذشت بهم

چون بچه رو که بغل میکردم شیشه بدم همش دنبال سینه بود

شب اول از ساعت ۲ نصفه شب تا ۸ صب یه سره گریه کردم سردرد شدید گرفتم ولی بعدش که دیدم پیپیش کاملا خوب شد خیالم راحت شد و حال منم خوب شد 😁

آره عزیزم من که مجبور شدم با اینحال شب اول خیلی سخت گذشت بهم چون بچه رو که بغل میکردم شیشه بدم همش ...

الهیییییی بغضم گرفت عزیزدلم بلاخره این روزو همه ی مادرا تجربه میکنن تازه هرچی بزرگتر میشن و وابستگیشون بیشتر سخت تر میشه پس ناراحتش نباش😉 خداروشکر که خوب شده

سلام دوستان بلاخره دیروز جراحی شدم و امروز مرخصم کردن، خیلی درد کشیدم به اندازه‌ی درد زایمان امیدوار ...

شما همونی هستی که نگران بودی و میگفتی علائم نداری؟ من متوجه نشدم چی شده عزیزم 

انشالله زودتر هم جسمی هم روحی خوب خوب بشی😘

سلام دوستان بلاخره دیروز جراحی شدم و امروز مرخصم کردن، خیلی درد کشیدم به اندازه‌ی درد زایمان امیدوار ...

رها جون خداروشکر تموم شد و راحت شدی.دیگه چاره چیه اینم میگذره.ولی مث من حتما پیگیر علت بشو دکترا ابکی میگن برای یکبار مهم نیس علت سقط من همسرم واریکوسل داشت توهم همسرت حتما بره ازمایش اسپرم بده تو مرکز ناباروری

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس حق خودت میدونی ای ول اینقدر باشعور و فراستی خخخخخخ

دیگه رو حرف شما که نمیشه حرف زد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
اتفاقا اول همونجا رفتم گفت نداریم🙁 سیاهدونه و عسل رو از امروز می‌خورم اما روغنشو ندارم باید برم بخ ...

ان شاالله با پریود راحت دفع میشه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
عه درسال یه بارم برف ندارید ؟ زهرا جون من عاشق اصفهانم مخصوصا اون عمارت های قدیمیش وااای اینقد دلم م ...

اطراف داریم ولی اینجا اگ بیاد یذره ن درحدی ک بشینه🥴

عزیزم حتما بیا قدمت سرچشمممممم 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706