2737
2734
امان از دست این مررررررردا

منم بهش گفتم خوب کاری کرده گفتم اگه توهم دختر داشتی دامادت دخترتو اذیت میکرد توهم تحویل نمیگرفتی دامادتو هیچی نگفت ...هم ازش میترسم هم نمیخوام ناراحتش کنم برای همین نمیرم خونه مامانم 

منم بهش گفتم خوب کاری کرده گفتم اگه توهم دختر داستی دامادت دخترتو اذیت میکرد توهم تحویل نمیگرفتی دام ...

اره بابا با اینجور ادما نمیشه زیاد هم لج کرد بدتر میکنن شوهر خواهر منم دقیقا اخلاقای همسرتورو داره هممون لجمون میگیره از کاراش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بعضی اخلاقایی که میگی احساس نمیکنی دخترونست؟  

ولی خب خیلی ازاخلاقاش خوبه من زیاد عکس نمیگیرم البته خوب هم عکس نمیگیرم هرجایی بریم شوهرم گوشی دستشه کلی ادا درمیاره میگه بیا ازت عکس بگیرم ...همه میدونن خوب عکس میگیره جاریامم میدن شوهرم عکس میگیره ازشون 

2731
اره بابا با اینجور ادما نمیشه زیاد هم لج کرد بدتر میکنن شوهر خواهر منم دقیقا اخلاقای همسرتورو داره ه ...

اووووف میبینی چقد بده ...تازه طلبکارم هستن ....خود بزرگ بینی دارن انگار ...فعلا که داماد اوله خدا کنه خواهرم شوهر خوبی داشته باشه اندازه من حرص نخوره ....باورمیکنی هرچقد برام وسیله بخره هرکاری کنه به چشمم نمیاد 

2738
اووووف میبینی چقد بده ...تازه طلبکارم هستن ....خود بزرگ بینی دارن انگار ...فعلا که داماد اوله خدا کن ...

اره دیگه همه ی ادمها یکسری اخلاقیات خوب دارن یکسری اخلاقیات بد هیچ کس خوب مطلق نیست دیگه باید یجورایی مثبت ومنفی رو درهم حلش کنیم بره وگرنه ک همش باید توزندگیمون دعوا باشه

اره دیگه همه ی ادمها یکسری اخلاقیات خوب دارن یکسری اخلاقیات بد هیچ کس خوب مطلق نیست دیگه باید یجورای ...

اره دقیقا باید با اخلاقای هم بسازیم خودمنم کلی اخلاق بد دارم باید مکمل هم بشیم ...ایشالا زندگی هممون خوب وشاد باشه وبا اومدن یه فسقل ناز زندگی همگی شادابتر وزیباتر ازقبل بشه 

اره دقیقا باید با اخلاقای هم بسازیم خودمنم کلی اخلاق بد دارم باید مکمل هم بشیم ...ایشالا زندگی هممون ...

مطمئنی انقدر به خودش میرسه سرش جایی گرم نیست؟ حواست بهش باشه نازنین

خدایا شکرت 🙏🏻❤️

سلام بچه ها

من هفته پیش پانکچر شدم نگفتم که نه شما استرس بگیرین نه خودم

با اسپرم اهدایی

۲۰ تا تخمک داشتم ۱۴ تا جنین شد

امروز زنگ زدن گفتن همه از بین رفتند جز ۳ تا، اون ۳ تا هم معلوم نیست واقعا بمونن یا نه چون رشدشون کند بوده و هنوز بلاست نشدن

برعکس فکری که همه میکردن مشکل از اسپرم نبود که جنینهای ما بلاست نمیشدن، با اسپرم سالم هم نشدن...

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
سلام بچه ها من هفته پیش پانکچر شدم نگفتم که نه شما استرس بگیرین نه خودم با اسپرم اهدایی ۲۰ تا تخم ...

ايشالا كه هر سه تاش رشد كنه عزيزم

ولى فكر نكن كه مشكل از تخمك توئه به نظر من دكتراى اونجا روششون يجوريه يعنى چى كه از ٢٠ تا جنين فقط سه تاش موند! 

2706