2737
2734
جشن تعيين جنسيت دو نفره چطوريه😄 ميسييي ما هم خوبيم خدا رو شكرررر

فقط خودمون بودیم😂😁

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
از همون اولم توخونشون هم اینطوری بود سر چیدن مبلا بهش میگم سه نفره رو بذار جلوی پرده میکه نه زشت میش ...

خب هر کی یه خوب و بد هایی داره دیگه

الان شوهر من تو هیچی دخالت نمیکنه و کلا حال این کارا رو نداده..

سر خرید کردنم خیلی بی حوصله هست و میگه خودت برو هر چقدر دوست داری بگرد و خرید کن ولی جون خودت به من کاری نداشته باش😅

همشون خوبی ها و بدی هایی با هم دادن😑

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يعني من كل بدنمم بكوبم از نو بسازم متوجه نميشه منم انگيزه ندارم تغيير كنم😅

دقیقا منم 😕😕😕

اصلا دریغ از یه ذره توجه😅

وای عزیزم مبارکه پسری    

فدااااات عزیزدلم💝😍

الهی بزودی قسمت خودت بیای جنسیت نی نی رو بهم‌بگی😍💞🌺

2728
اخی الهی فداش بشم گل پسری داری خدا حفظش کنه انشاالله بسلامتی بیاد بغلت 😍😍😍

مرررسی مریمی

الهی ۲قلوش قسمت خودت😍🌺💞

آرههههه🙈😂😍🧡 فدات بشم‌من عروس نمیخوایم 😁😁😁😁

خخخخخ 😁 همسر من از الان دنبال دوقلو دختر میگرده واسه پسراش😂 از طرفی نوه های اولش رو هم انتخاب کرده دختر باشن😂😂😂

اصلا ی وضعی 😜

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
خخخخخ 😁 همسر من از الان دنبال دوقلو دختر میگرده واسه پسراش😂 از طرفی نوه های اولش رو هم انتخاب کرده ...

وای وای😅😅😍

نه ما ب این نتیجه رسیدیم نمیذاریم زود زن بگیره😁

وای وای😅😅😍 نه ما ب این نتیجه رسیدیم نمیذاریم زود زن بگیره😁

اوایل که جنسیت بچه ها مشخص شده بود همسرم هی میگفت بعدی دختر میشه و قرار سومی دختر بشه و اینا، کم کم که گذشت نمی‌دونم چی شد از صرافتش افتاد😂😂😂😂 حالا متوسل شده که به اینکه عروسا باید برامون دختر بیارن😂😂😂

2738
میفهممت کوثر ولی توالان بارداری به فکر خودت وبچه باش اینقدر حرص نخور 

مگه میزارن حرص نخوردم اومدم ک ذوق بزنم خونه دار بشیم

زد و همه چیز گرون شد😭

حالا اینا امید واهی ک من برم تو‌خونه خودم

بازم جهنم بخاطر بچم تلاش میکنم بهش فکر نکنم مهم تو دلیمه نه خونه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
منم ببینم خب

چشم بودی میزارم😍

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
آره ما خیلی وقتی نداریم اگه طبق گفته دکترم ۳۶ هفته برام تاریخ بزنه میشه دقیقا اوایل شهریور، تقریبا ه ...

ای جانم اره چون شما دوقلو داری زایمانت زودتره ، ب من حالا برای تاریخ زایمان چیزی نگفتن،‌ولی چون میخوام طبیعی زایمان کنم تا هفته اول مهر بهم وقت میدن 

ای جونم عزیزم منم انشالله تو همین هفته دیگه همه چیشو اماده میکنم

انشالله ک ب سلامتی همگی زایمان میکنیم، خدا به همه کمک کنه انشالله

ای جانم اره چون شما دوقلو داری زایمانت زودتره ، ب من حالا برای تاریخ زایمان چیزی نگفتن،‌ولی چون میخو ...

ان‌شاءالله به امید خدا، منم وقتی بار اول دکتر رفته بودم تاریخ زایمان طبیعی که بهم داده بودن ۳ مهر بود، اون موقع نمی‌دونستیم دوقلو هستن😊 حالا تقریبا ی ماه زودتر از تاریخ طبیعی زایمانم میشه، دعا کنین که فسقلیام سالم و سلامت دنیا بیان⁦❤️⁩ منم به شرط لیاقت حتما دعا میکنم واسه همه دوستای تاپیکم🌹

سلام عزیزم اگر منظورت من بودم زحمت نکش شانسی دیدم پیام ات رو ،با بیمه تکمیلی ۴۰۰تزریق صدوخورده ای بد ...

سلام عزیزم...من اصلا رفتم منزل مادرم. الان برگشتم اصلا وقت نشد پیام بدم...ممنونم ..مدارک لازم چی میخواد هر دونش 400 ؟یا براساس وزنه؟بیمه تکمیلی دارم

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
دکتر من مطبش خوبه قبل کرونا شلوغ بود الان اکثرا فقط به باردارا وقت میده سر همون ساعت که میرسم مطب می ...

نه‌من مطب میرفتم خیلی شلوغ بود مردم خودشون رعایت میکردن ویکی درمیون میشستن جاهم نبود توماشین میشستیم ....ایشالا طبیعی یاسزارین  هرکدوم که بشی سالم وسلامت زایمان کنی البته معلوم نمیشه که یهو دیدی مثله مرضیه سزارینی شدی ولی خب قبلش خودتو برای طبیعی اماده کن